Witamy w Instytucie Metody Tippinga

Instytut Metody Tippinga jest jedynym, autoryzowanym oddziałem The Institute for Radical Forgiveness Therapy & Coaching Inc. w Polsce. Instytut prowadzi warsztaty, szkolenia i kursy z metody Radykalnego Wybaczania, Samowybaczania oraz Radykalnej Manifestacji.
Nasz Instytut powstał z myślą o tych, którzy potrzebują pomocy w pokonaniu trudnej przeszłości, lęków, smutków, rozczarowań, zdrad, ale także uczy jak radzić sobie z emocjami takimi jak złość, gniew, nienawiść.
Bardzo proste i skuteczne narzędzia Radykalnego Wybaczania przyniosły ulgę, radość i poczucie lekkości tysiącom ludzi na całym świecie. Instytut wspiera osoby, które chcą zmienić swoje nastawienie do bolesnych wydarzeń z ich życia poprzez organizowane warsztaty, szkolenia i kursy.
Jesteśmy zarówno dla ludzi, którzy chcą zostać trenerami tej metody i wykorzystywać narzędzia Radykalnego Wybaczania w pracy z innymi, jak i dla osób którzy chcą nauczyć się Metody Tippinga i korzystać z niej w swoim codziennym życiu. Serdecznie zapraszamy!

O Colinie Tippingu

Colin Tipping jest twórcą Radykalnego Wybaczania, które jest dzisiaj uważane za jedną z najbardziej skutecznych technologii indywidualnych i duchowych. Jest wielokrotnie nagradzanym autorem i mówcą. Prowadzi warsztaty Radykalnego Wybaczania oraz sesje indywidualne i grupowe na całym świecie, pomagając uzdrowić jednostki, rodziny, społeczeństwa i korporacje. Jego praca została doceniona przez wiele uznanych nazwisk takich jak: John Bradshaw, Mark Victor Hanson, Caroline Myss, Neale Donald Walsch, Marianne Williamson and Gregg Braden.
Colin urodził się w Anglii, gdzie ukończył Uniwersytet Middlesex oraz otrzymał Certyfikat Hipnoterapii Klinicznej. Przed wyemigrowaniem do Stanów Zjednoczonych w 1984 roku był także wykładowcą.
Razem z żoną, JoAnn, Colin założył Program Pomocy osobom chorym na raka w Georgii – „Together We Heal Inc”, a później Instytut Radykalnego Wybaczania. Ze swoją metodą i doświadczeniami, Colin i JoAnn podróżowali po Stanach Zjednoczonych i Europie, zapoznając innych z narzędziami Radykalnego Wybaczania.