Zobacz co o Nas mówią

caret-down caret-up caret-left caret-right

„Magda przeprowadziła ze mną sesję coachingową, wykazując się przy tym wspaniałym wyczuciem i zrozumieniem sytuacji. Stresowałam się przed spotkaniem, bo nie wiedziałam co mnie czeka i nie jestem osobą zbyt skorą do wyjawiania moich osobistych spraw. A tu nagle taka sytuacja. Jednak gdy Magda zaczęła ze mną sesję, ja nawet się nie zorientowałam, że to już trwa. Rozmowa była bardzo komfortowa i niestresująca dla mnie w najmniejszym stopniu.

Pytania Magdy były idealnie celne i dopasowane, na ich podstawie ja samodzielnie dochodziłam do wniosków jak zmienić, poprawić lub jak myśleć o moim życiu i osobach w nim uczestniczących, aby podnieść jakość osobistych przeżyć i sposób myślenia o sobie. 

Magda jest wspaniałym i ciepłym coachem, sama jest tolerancyjną i ponadprzeciętnie myślącą osobą, ma też duże doświadczenie życiowe i te cechy pozwalają jej na profesjonalne podejście do coachowanych osób i pełne zrozumienie.  Jest przy tym pełna energii i cudownie się z nią spędza czas.”

Agata Puzynowska

„Decydując się na coaching z Magdalena, spodziewaj się AHA MOMENTÓW, odzyskania wiary w siebie, i tego, że nareszcie ruszysz w swoim życiu pełną parą do przodu, tak jak się zadziało u mnie! Z całego serca polecam rozmowy i spotkania coachingowe z Madzią! To prawdziwy przyjaciel i osoba godna zaufania.”

Anissa Marish instruktorka jogi, California

„Lubię książki psychologiczne i z dziedziny rozwoju osobistego. Często też sięgam po inne narzędzia, takie jak warsztaty, sesje indywidualne, dzięki którym jestem w stanie więcej się o sobie i otaczającym świecie dowiedzieć. Pomaga mi to lepiej rozumieć innych ludzi i akceptować ich takimi jakimi są. Bo każdy na swój sposób jest doskonały! Magdalenę Czaję znam osobiście i ona przeprowadziła mnie, przez Radykalne Wybaczanie. Warto zagłębić się w zakamarki swojej duszy, ale warto też mieć dobrego Przewodnika. Polecam. "

Ewa Wachowicz

Mój pierwszy kontakt z Radykalnym Wybaczaniem to książka, którą sama kupiłam ale jej nie przeczytałam “ Radykalne wybaczanie. Wybaczajmy skutecznie - darowanie krzywd ma moc uzdrawiania” Colina Tippinga. Byłam wówczas w trudnym okresie życia osobistego, wielu zmian, trudnych decyzji. Nie miałam odwagi jej przeczytać, wybaczyć. 

Po 3 latach pracy z psychologiem mój logiczny umysł wiedział dlaczego tak się zachowuje bliska mi osoba, ale na poziomie serca wciąż czułam się ofiarą. Zdecydowałam się na sesje z trenerem Radykalnego Wybaczania. Zupełnie nie wiedziałam czego się spodziewać. Szłam popychana nadzieją na ulgę. To czego doświadczyłam mogę nazwać KATHARSIS. Półtorej godziny, w ciągu której zrzuciłam tak duży ładunek zablokowanych emocji. Gdybym miała wymyślić scenariusz do filmu to moja wyobraźnia nie wymyśliłaby tego. To był przełom w moim uwalnianiu się przez głębokie wybaczenie.

Kilka miesięcy później przeczytałam informację na stronie Instytutu Radykalnego Wybaczania o organizowanym kursie trenerskim tej metody. Nie zastanawiałam się długo, tzn. wcale. Zapisałam się od razu. 

Praca w kilkuosobowej grupie kursantów, przez kilka tygodni była fascynująca. Wtedy to poznałam Magdalenę Czaję, prowadzącą kurs. Z wielkim wyczuciem wprowadzała nas w sferę tak ulotną jak: emocje, energia, zdrowie i choroba, ciało i dusza, wolność i zniewolenie. Czułam się jakbym trafiła we właściwe miejsce i czas. Znajomości rozpoczęte w tym czasie, z tymi ludźmi trwają do dzisiaj. 

Dla mnie to był początek nowej drogi. Dzisiaj jestem praktykującym trenerem tej metody. Pomogłam swoim klientom wyjść na prostą i z wielką radością doświadczam metody i filozofii Radykalnego Wybaczania. Polecam każdemu kto ma odwagę i chęć zmiany z pozycji ofiary na pozycję kreatora.

Ewa Turek 

Każdy z nas ma swój bagaż doświadczeń, swoją historię, ale również wszystkie narzędzia potrzebne by stworzyć swoją nową opowieść, opartą na prawdzie, miłości i wdzięczności. A nie według własnych interpretacji, wyobrażeń i nie prawdziwych przekonań.

Taka świadomość rzeczywistości jest źródłem wolności, siły i ogromnych możliwości. Świadome życie zaczyna się od szacunku dla rzeczywistości – szacunku dla prawdy i faktów.

Zawsze mamy wybór między iluzją, światem swoich przekonań i pozorów a światem prawdy i światła.

Kurs Radykalnego Wybaczania uczy nas, że w każdym doświadczeniu jest coś wartościowego i uzdrawiającego dla nas. Pozwala nam otworzyć się na przyjęcie nowej, innej perspektywy. Pokazuję jak uraza, żal do kogoś nie pozostaje bez wpływu na nas. Otóż powoduje ona blokadę emocjonalną, która nie pozwala na swobodny przepływ energii, a to przyczynia się do powstawania różnych dolegliwości, a w końcu do poważnych chorób.

Cieszę się i jestem ogromnie wdzięczna, że miałam przywilej spotkać tak wspaniałych ludzi i doświadczyć mocy oraz skuteczności narzędzi pracy Colina Tippinga.

Emocji jakich doświadczyłam oraz zmian, które działy się już podczas kursu w moim życiu osobistym i relacjach z najbliższym. Myślę, że tego nie da się opisać słowami to trzeba po prostu przeżyć.

Nasza wyjątkowa nauczycielka – Magdalena Czaja, która przez bogactwo swojej wiedzy ale i doświadczeń w tak cudowny, profesjonalny sposób z ogromnym wyczuciem wprowadzała nas w głąb siebie, w swoje emocje, umysł, ciało, energię oraz zdrowie. Szczodrze przekazywała najważniejsze wartości i narzędzia pracy metodą Colina Tippinga przyszłym trenerom RW. Dziękuję z całego serca.

Agnieszka Strzałek

Jako terapeuta szukałam czegoś co będzie efektywne i namacalne, co będzie natychmiast działać - i mam. Polecam wszystkim, którzy świadomie chcą zmienić swoje życie i być odpowiedzialnym za siebie.

Jolanta Pulst

Polecam jako trenerka i nie tylko. Radykalne Wybaczanie ma moc kreacji w Nowej Rzeczywistości. Pozwala oczyścić się z tego co nie służy pozbyć się balastu emocjonalnego oraz spojrzeć z innej perspektywy na problem i zostawić go.

Marianna Głębocka – Czarniecka

Polecam wszystkim, którzy chcą zmienić swoje życie na lepsze.

Barbara Borowicz

Miałam okazję eksperymentować z wieloma metodami pracy nad sobą w ujęciu holistycznym i Radykalne Wybaczanie zdecydowanie należy do tych, które gorąco polecam. Dość proste jej założenia mogę prowadzić do zadziwiających rezultatów, jeśli jesteśmy gotowi spojrzeć na naszą sytuację z innej, zupełnie nowej perspektywy, uwolnić szkodliwe przekonania, a z nimi powielane od lat wzorce zachowań. Co więcej, jeśli w pracy tą metodą mamy świetnie przygotowanego merytorycznie, a jednocześnie niezwykle intuicyjnego przewodnika, jakim bez wątpienia jest Magdalena Czaja, pozytywne zmiany życiowe pojawią się zaskakująco szybko. Magdalena łączy techniki tradycyjnego coachingu i mentoringu, metodę Tippinga, wieloletnie doświadczenie biznesowe z prawdziwą pasją do pracy z ludźmi, co jest nieocenioną kombinacją na drodze do lepszego, spełnionego życia. Gorąco polecam!

Anna Knapik

Jeden komentarz to za mało, żeby opisać efekty, jakie metoda wywarła na mnie i na mojej rodzinie. Stosunki, które od lat były płytkie i letnie, nagle - wręcz magicznie - odrosły w silne więzi.

Zbierałam się długo do napisania recenzji, ponieważ ciężko mi ubrać w słowa ogrom przeżyć i pozytywnych emocji związanych z przeżyciem sesji Radykalnego Wybaczania prowadzonej przez niezrównaną, mądrą, pełną ciepła i pasji trenerkę.

Gdyby ktoś mi kiedyś powiedział, że jedna sesja metodą, na którą się otworzę i której zaufam, przyniesie mi spokój ducha, popukałabym się w czoło. A dziś podpisuję się pod efektywnością Radykalnego Wybaczania całą sobą.

Joanna Ziętara

Bardzo fajna metodologia i godne polecenia doświadczenie.

Jacek Kotarbiński