Nasz zespół

Magdalena Czaja – mentorka oraz certyfikowana life coach, ale także przedsiębiorczyni, która prowadziła jedną z najliczniej nagradzanych polskich agencji marketingowych San Markos. Trenerka rozwoju osobistego, wykładowczyni. Autorka publikacji w pismach rozwoju osobistego. Twórczyni metody Lovefiting™ dedykowanej znajdowaniu, budowaniu i poprawianiu relacji. Od ponad 10 lat współprowadząca jedyną autoryzowaną w Polsce filię Instytutu Metody Tippinga, a od 2018 roku jej Dyrektorka. Jedna z niewielu w Polsce osób prowadzących warsztaty metodą Byron Katie. 
Od ponad 20 lat łączy biznes i rozwój osobisty, a jej historia zainspirowała wiele osób do pozytywnych zmian w swoim życiu. (Moja Historia)
Umieszczana w rankingach najbardziej wpływowych kobiet w polskiej reklamie. Wiceprzewodnicząca Prezydium Komisji Etyki Reklamy w Polsce, członek Zarządu SAR. 
Jest motto to: „Odwaga to nie brak lęku. Odwaga to działanie mimo strachu. Wszystko czego potrzebujesz to jedna decyzja. Bój się…i działaj!” Jej pasją jest pomaganie innym w tworzeniu i utrzymywaniu szczęśliwych relacji, a jej celem jest propagowanie zdrowej miłości do siebie i tego naucza na wszystkich płaszczyznach rozwoju.

Mateusz Tkaczyktrener Radykalnego Wybaczania i asystent w Instytucie Metody Tippinga. Od najmłodszych lat interesował się rozwojem osobistym, duchowym, a także emocjami, uczuciami i relacjami. Metodę Tippinga poznał w wieku dziecięcym, dzięki swoim rodzicom i rozpoczął drogę do poznania samego siebie. Na początku poprzez poświęcanie się amatorskiej sztuce, od śpiewu i tańca po podstawy aktorstwa. Trudne wydarzenia i relacje oraz traumy skłoniły go do powrotu do Radykalnego Wybaczania i wokół tego buduje swoją przyszłość.
Swoje największe wady uważa za najlepszych nauczycieli. Uczy siebie i innych jak akceptować swoje słabości i jak radzić sobie z lękiem. Uważa, że żeby w pełni odnaleźć prawdziwego siebie, musiał się najpierw zgubić. W okresie dojrzewania przeżył rozwód rodziców i utratę męskiego autorytetu. Wchodząc w życie dorosłe uświadomił sobie, że brak ojca spowodował w nim poczucie niepełnej męskości. Teraz, jego największe traumy i lęki dostarczają mu ogromnych zasobów do pracy i rozwoju. Wyznaje zasadę, że dobry trener, to trener, który ciągle się uczy i poszerza swoje horyzonty.
Prowadzi sesje indywidualne opierające się na Metodzie Tippinga, a uzupełnieniem jego pracy są narzędzia Mindfulness (MBSR) oraz Point of You. Jego celem jest pomóc innym w radzeniu sobie z lękiem, złością i odzyskać pewność siebie.

Umów się na sesję indywidualną

Magdalena Czaja

Mateusz Tkaczyk