0 Brak miejsc Brak miejsc Brak miejsc 5721 Gra Satori z Joanną Szulc-Szpringer – 10 grudnia 2022 https://metoda-tippinga.pl/web/?event=gra-satori-z-joanna-schulz-szpringer-10-grudnia&event_date=2022-12-10&reg=1 https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr 2022-12-10

Gra Satori z Joanną Szulc-Szpringer – 10 grudnia 2022


Zapisz się 2022-12-10 16:00 2022-12-10 20:00 Europe/Warsaw Gra Satori z Joanną Szulc-Szpringer – 10 grudnia 2022

Download WordPress Themes FreeDownload WordPress Themes FreeDownload Best WordPress Themes Free DownloadDownload WordPress Themesudemy course download free

O Grze Satori

Terapeutyczna gra planszowa. Gra Satori to zabawa na poważnie, to niezwykłe narzędzie Radykalnego Wybaczania stworzona przez Colina C.Tippinga.

Zanim rzucisz kostkę, wybierasz temat, z którym chcesz pracować. Twoja podświadomość już działa. Rzut kostką wydaje się być losowy, a jednak dzieją się cuda. Podczas gry pojawia się śmiech, zaskoczenie, wzruszenie, złość, smutek. Emocje buzują. Ale o to właśnie chodzi, by wypłynęło na powierzchnię to, co blokuje, trzyma, przeraża.

  • Przemiana jest zawsze.

  • Momenty “Aha” częste.

  • Ulga i nowe spojrzenie gwarantowane.

To bezpieczny i głęboki sposób, aby doświadczyć sesji Radykalnego Wybaczania.

Jest to również świetna zabawa, której celem jest odszukanie swojego wewnętrznego spokoju i mądrości. Dzięki temu uczestnik doświadcza cudownych efektów po zakończonej rozgrywce. Praca ta przynosi zrozumienie, olbrzymią ulgę i spokój.

Podczas gry, każdy uczestnik pracuje na wybranym trudnym aspektem swojego życia, starając się zmienić sposób, w jaki go postrzega.

Aby wziąć udział, nie trzeba znać zasad i reguł gry.

Nie jest wymagana wiedza związana z Radykalnym Wybaczaniem.

Wystarczy otworzyć się na proces.

W grze na żywo może brać udział maksymalnie 5 osób + trener.

Aby dowiedzieć się więcej, możesz posłuchać podcastu Radykalne Wybaczanie.

Uwaga! Chcesz dowiedzieć się więcej? Posłuchaj naszego podkastu o Grze Satori: https://tiny.pl/9rgzb

Na grę Satori poszłam z absolutnym przekonaniem, ze muszę. Ciągnęły mnie trzy zdarzenia, gdzie dzień po dniu, trzy niezwiązane ze sobą osoby powiedziały mi o radykalnym wybaczaniu.

Poszłam i doświadczyłam konfrontacji z emocjami, których nie za bardzo chciałam przezywać. Wsparcia od Ewy, naprowadzania, wskazówek otwierających skojarzenia, a za nimi idących sytuacji nieoczywistych, acz a propos.

Coś się we mnie otworzyło na wielu poziomach, na pewno do dalszej, ciekawej pracy.

Przygody z samą sobą.

Agnieszka

Sprawy organizacyjne

Cena: 550 zł

Termin: 10 grudnia,
Godz. 16.00
UWAGA: nie można określić dokładnej godziny zakończenia spotkania, dlatego czas zakończenia należy traktować orientacyjnie.

Miejsce: Warszawa (szczegóły po dokonaniu opłaty)

Przewidywany czas to 5-6 godzin.

Uwaga! Jest dostępnych 5 miejsc do sprzedania.