0 Brak miejsc Brak miejsc Brak miejsc 6644 Ceremonia RW – warsztat na żywo, 8 czerwca 2023 https://metoda-tippinga.pl/web/event/ceremonia-rw-warsztat-na-zywo-8-czerwca-2023/?event_date=2023-06-08&reg=1 https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr 2023-06-08

Ceremonia RW – warsztat na żywo, 8 czerwca 2023


Zapisz się 2023-06-08 11:00 2023-06-08 16:00 Europe/Warsaw Ceremonia RW – warsztat na żywo, 8 czerwca 2023

Download WordPress ThemesPremium WordPress Themes DownloadFree Download WordPress ThemesDownload Premium WordPress Themes Freefree download udemy course

Jak przejść proces wybaczania bez opowiadania historii i poczuć ulgę, radość i spokój?

Zapraszamy Cię na jedyne takie wydarzenie, na którym wraz z innymi doświadczysz transformacji i zmiany: Ceremonię Radykalnego Wybaczania!

Ceremonia Radykalnego Wybaczania to w dużej mierze NIEWERBALNY proces, oparty na indiańskiej ceremonii uzdrawiającego kręgu, który zapewnia  całkowitą prywatność i anonimowość.

Wielokrotnie dowiedziono jego skuteczności i efektywności w odnalezieniu spokoju i radości poprzez wybaczenie sobie i innym.

Zobacz film z podobnego wydarzenia przeprowadzonego w więzieniach US.

CZYM JEST CEREMONIA:

W czasie Ceremonii uczestnicy przechodzą przez dwa kręgi: 

️ najpierw prowadząca Ceremonię czyta pytania, na które uczestnicy, reagują przejściem przez krąg. ROBIĄ TO W CISZY i BEZ SŁÓW.  Stają się wtedy świadkami „niewerbalnych opowieści” innych o tym, co się wydarzyło w ich życiu.

Kiedy widzimy, że inni przechodzą przez krąg wtedy, kiedy i my to robimy, to zdajemy sobie sprawę, że nie jesteśmy sami i szanujemy ból innych ludzi.

następnie wszyscy ponownie przechodzą przez drugi krąg, prosząc o dar przebaczenia i spokoju.

Jest to zupełnie bezpieczny, niewerbalny proces, po którym uczestnicy wychodzą ze łzami radości i uśmiechem na twarzy.

❤️ Uczestnicy przechodzą także pełną integrację procesu dzięki wysłuchaniu wykładu o założeniach i filozofii Metody Tippinga.

DLA KOGO

✅ dla osób, którzy jeszcze nie są gotowe na wypowiedzenie na głos swojej prawdy i historii, ale chcą doświadczyć wybaczenia

✅ dla tych, którzy chcą uwolnić się bólu odrzucenia, zdrady, przemocy, poniżenia etc. po to, aby poczuć natychmiastową radość i ulgę

✅dla osób, które chcą poznać filozofię Radykalnego Wybaczania i doświadczyć jej szybkich efektów

✅ dla trenerów Radykalnego Wybaczania prowadzących spotkania na żywo, którzy chcą w przyszłości stosować Ceremonię jako jeden z elementów ich warsztatów, kursów etc. i chcą poznać się z tym narzędziem.

OPINIE O CEREMONII

★★★★★

Dla ludzi, którzy się boją i nie chcą otwierać

„Dla mnie jest to wyjątkowe narzędzie. Bardzo mi się podoba, ponieważ jest mało narzędzi, w których nie musimy pokazywać siebie i nie rozmawiać z innymi o swoich problemach. Dla ludzi, którzy się boją i nie chcą się otwierać – to cudowne narzędzia, ale jak się okazuje również dla tych którzy już przerobili różne rzeczy.

Też bardzo mi się podobało to, że z całego życia zbieraliśmy różne rzeczy, które nas dotykały i mogliśmy w jednym narzędziu to uleczyć.”

Magda Pawlak

★★★★★

Grupa pokazuje, że nie tylko ja mam problem

„Grupa potrafi dotrzeć głębiej i pokazać, że nie tylko ja mam problem i że osoba, z którą pracuję przeżywa dokładnie to samo. Że obie przeżywamy to samo! A to ma milion razy mocniejszą moc! Cudowne narzędzie, która może pomóc większej ilości ludzi w jednym momencie…”

Jaga Skotnicka

★★★★★

Pomaga dotrzeć do ukrytych emocji

„Tutaj po prostu wyzwala się w nas coś, o czym w ogóle nie wiedzieliśmy, że istnieje. Pstryczek… i otwiera się!”

Ewa Rogólska

CZEGO DOŚWIADCZYSZ NA TYM WYDARZENIU?

💥 weźmiesz udział w grupowym procesie wybaczania

💥 zapoznasz się z filozofią Radykalnego Wybaczania (wykład Magdaleny Czaja)

💥 będziesz mógł/ła zadać pytania i otrzymać odpowiedzi na nurtujące Cię tematy

💥 poznasz trenerów Radykalnego Wybaczania

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona! Zapisy do wyczerpania miejsc.

TERMIN

8 czerwca 2023

Godziny:

11:00 do 16:00

MIEJSCE

Centrum Warszawy

KOSZT
750 zł