0 Brak miejsc Brak miejsc Brak miejsc 1792 Unikalne doświadczenie – Gra Satori 14 Marca https://metoda-tippinga.pl/web/event/unikalne-doswiadczenie-gra-satori-14-marca/?event_date=2020-03-14&reg=1 https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr 2020-03-14

Unikalne doświadczenie – Gra Satori 14 Marca


2020-03-14 10:00 2020-03-14 16:00 Europe/Warsaw Unikalne doświadczenie – Gra Satori 14 Marca

Przedstawiamy najbardziej praktyczne i niezwykłe narzędzie Radykalnego Wybaczania – Grę Satori. Jest to gra planszowa, w której każdy uczestnik pracuje na wybranym trudnym wydarzeniu z przeszłości, starając się zmienić sposób w jaki go postrzega co przynosi olbrzymią ULGĘ i RADOŚĆ. Jak to działa? Nie musisz znać zasad i reguł gry. Nie wymagana jest także żadna wiedza związana z Radykalnym Wybaczaniem. Nie musisz być Trenerem RW, aby wziąć udział w spotkaniu. UWAGA: dla wielu osób był to pierwszy krok na drodze poznania Metody Tippinga! Jest to nieinwazyjny i pozbawiony stresu sposób, aby doświadczyć sesji Radykalnego Wybaczania. Jest to również świetna zabawa, której celem jest poszukiwanie swojego wewnętrznego spokoju i mądrości. Dzięki temu uczestnik doświadcza cudownych efektów po zakończonej rozgrywce. W pojedynczej grze może brać udział maksymalnie 6 osób. Jeśli zgłosi się więcej niż 6 osób jest możliwość stworzenia dwóch grup lub dodatkowego terminu. UWAGA: nigdy nie jesteśmy w stanie określić, ile gra potrwa. Należy więc czas zakończenia traktować orientacyjnie. Prowadząca: Ewa Turek Godzina 10:00 – 16:00 (około) Adres spotkania: Warszawa – zostanie wysłany e-mailem do uczestników spotkania Cena: 250 zł brutto Gwarancją miejsca jest wpłata na konto: Numer konta bankowego: 65 1240 6247 1111 0010 7460 2460 Wystawiamy faktury VAT. Organizator zachowuje sobie prawo do odwołania Kursu w przypadku nie zabrania się minimalnej liczby uczestników.

Przedstawiamy najbardziej praktyczne i niezwykłe narzędzie Radykalnego Wybaczania – Grę Satori.

Jest to gra planszowa, w której każdy uczestnik pracuje na wybranym trudnym wydarzeniu z przeszłości, starając się zmienić sposób w jaki go postrzega co przynosi olbrzymią ULGĘ i RADOŚĆ.

Jak to działa?

Nie musisz znać zasad i reguł gry. Nie wymagana jest także żadna wiedza związana z Radykalnym Wybaczaniem. Nie musisz być Trenerem RW, aby wziąć udział w spotkaniu.

UWAGA: dla wielu osób był to pierwszy krok na drodze poznania Metody Tippinga! Jest to nieinwazyjny i pozbawiony stresu sposób, aby doświadczyć sesji Radykalnego Wybaczania. Jest to również świetna zabawa, której celem jest poszukiwanie swojego wewnętrznego spokoju i mądrości. Dzięki temu uczestnik doświadcza cudownych efektów po zakończonej rozgrywce.

W pojedynczej grze może brać udział maksymalnie 6 osób. Jeśli zgłosi się więcej niż 6 osób jest możliwość stworzenia dwóch grup lub dodatkowego terminu.

UWAGA: nigdy nie jesteśmy w stanie określić, ile gra potrwa. Należy więc czas zakończenia traktować orientacyjnie.

Prowadząca: Ewa Turek
Godzina 10:00 – 16:00 (około)
Adres spotkania: Warszawa – zostanie wysłany e-mailem do uczestników spotkania
Cena: 250 zł brutto

Gwarancją miejsca jest wpłata na konto:
Numer konta bankowego: 65 1240 6247 1111 0010 7460 2460

Wystawiamy faktury VAT.
Organizator zachowuje sobie prawo do odwołania Kursu w przypadku nie zabrania się minimalnej liczby uczestników.