fbpx

„Arkusz Radykalnego Wybaczania zmienił już życie tysięcy ludzi (dosłownie!). Niełatwo jest wyjaśnić, w jaki sposób i dlaczego osiąga tak spektakularne wyniki ale pewne jest, że pomaga całkowicie zmienić energię – już samo jego wypełnienie jest doświadczeniem energetycznym, zmieniającym perspektywę i postrzeganie rzeczywistości. Sprawia, że otwieramy się na możliwość, iż nic w naszym życiu nie dzieje się bez powodu i ma głęboki sens, a gdybyśmy mogli zobaczyć nasze życie z lotu ptaka okazałoby się, że wszystkie wydarzenia idealnie do siebie pasują.

Arkusz przedstawia główną ideę Radykalnego Wybaczania: doświadczamy danych (często trudnych i bolesnych) sytuacji (i sami je stwarzamy!), aby uczyć się i rozwijać. Patrząc wstecz na nasze życie, możemy zobaczyć, że sytuacja, która w tamtym czasie wydawała się tak nie do zniesienia, była w rzeczywistości darem i czasem ogromnego rozwoju. Podobnie, przechodząc przez pięć etapów Radykalnego Wybaczania, zaczynamy zdawać sobie sprawę, że osoby, którzy najbardziej nas dręczą, są często naszymi największymi nauczycielami.

Wyrażając gotowość do zmiany postrzegania tego co nas spotkało, uwalniamy energię zgromadzoną wokół danego wydarzenia – i dzieje się to bez względu na to, jak sceptyczni byliśmy na początku Arkusza. Gdy energia się uwalnia, sytuacja rozwiązuje się często automatycznie… A co najbardziej zadziwiające: WYSTARCZY TYLKO OTWORZYĆ SIĘ NA TAKĄ MOŻLIWOŚĆ!

Zdecyduj z jakim problemem chcesz pracować i rozpocznij proces Radykalnego Wybaczania.

Z ciepłymi pozdrowieniami,
Colin Tipping”

UWAGA! Dostępne tu Arkusze Radykalnego Wybaczania są zmodyfikowaną wersja starej wersji dostępnej w książce: Radykalne Wybaczanie. Z doświadczenia wiemy, że ich pierwsze wypełnienie może sprawiać pewne trudności, opór i może rodzić pytania. Dlatego bardzo polecamy sesje z nami [ZAPISZ SIĘ NA SESJĘ], jednym z naszych autoryzowanych trenerów [BAZA TRENERÓW] lub zapraszamy na Warsztaty [WYDARZENIA].

Arkusz Radykalnego Wybaczania

Odbierz darmowe arkusze i zapisz się na nasz mailing!


  Zapisz się na wydarzenie

  Zostań certyfikowanym trenerem radykalnego wybaczania!

  Do 9 lipca oferta First Minute – 500 zł mniej!

  Ten kurs jest dla Ciebie JEŚLI:

  • chcesz świadomie uwolnić się od spraw, które nie pozwalają Ci iść do przodu,
  • pragniesz szybko poczuć spokój, ulgę, odzyskać energię i radość życia,
  • czujesz, że chcesz głębiej poznać metodę Tippinga oraz jej narzędzia,
  • jesteś psychoterapeutą, trenerem rozwoju osobistego, coachem lub już pracujesz z ludźmi innymi metodami i chcesz wzbogacić swój warsztat.
  KURS ONLINE