Radykalne Wybaczanie to filozofia oraz PROSTE, SZALENIE EFEKTYWNE NARZĘDZIA, ale jedno z nich jest zupełnie wyjątkowe: GRA SATORI.

Gra Satori to pełny, jednodniowy proces Radykalnego Wybaczania, który przechodzi się grając z grupą w grę planszową, najlepiej pod przewodnictwem Certyfikowanego Instruktora Gry Satori.

GRA SATORI TO PROCES RADYKALNEGO WYBACZANIA W PIGUŁCE, DODATKOWO WSPIERANY PRZEZ ENERGIĘ GRUPY!

Jeśli myślisz, że ta gra planszowa, to tylko zabawa – jesteś w błędzie!!!

Gra Satori to bardzo poważna praca ze swoim problemem, cierpieniem, w której potęgę wychodzenia ze świata ofiar dodatkowo wzmacnia energia grupy i doświadczony prowadzący.

To jest doświadczenie, którego się nie zapomina!!

Jeśli więc:

✅ chcesz spróbować metody, która szybko i efektywnie uwolni Cię od cierpienia

✅ chcesz poprawić swój związek, wybaczyć rodzicom, dzieciom, szefom aby odzyskać radość życia, lekkość i obfitość itd.

✅ chcesz doświadczyć ulgi i radości przy wsparciu innych ludzi i to SZYBKO

✅ chcesz POCZUĆ jak to jest wychodzić ze świata ofiar, aby wreszcie być sobą

✅ znasz inne narzędzia RW i wiesz jaka jest moc ich działania, ale jeszcze nie miałeś okazji poznać GRY Satori,

…to musisz zagrać z jednym z naszych Instruktorów!

Kim są nasi Instruktorzy?

✅ Instruktorzy Satori to certyfikowani Trenerzy Radykalnego Wybaczania,

✅ którzy odbyli specjalne szkolenie, zdali egzamin oraz odbyli sesje praktykanckie.

 

To najlepsze osoby do przeprowadzenia Cię przez tę niezwykłą podróż do siebie…

Uwaga! Gra Satori to wyjątkowy pomysł na spotkanie przyjaciół. Jeśli więc masz pomysł na takie spotkanie: napisz do nas!

Lista Instruktorów

  • Satori na żywo Warszawa 12 maja 2024

    890,00  brutto
    Dowiedz się więcej

Opinie

★★★★★

Gra jest niesamowita!

Wejście do świata ofiar, dużo emocji, praca z przekonaniami i blokadami, a następnie Nowa Opowieść i Satori.

Powiem Wam, że przyszłam bez nakreślonego wcześniej tematu i dostałam taki, którego się nie spodziewałam, a który zaprowadził mnie do miejsca, w którym jeszcze nigdy nie byłam. Polecam to doświadczenie całą sobą. Warto!

PS.
Szefowa jest tylko jedna. Nadzwyczajna, niesamowita i świetna przewodniczka Magda…
Dziewczyny, dziękuję!!!!!!!

Ewa Cwalińska-Ciereszko

★★★★★

Magia

Ale się działo, tyle rzeczy się poodkrywało i puściło, magia. Wielka wdzięczność do Was dziewczyny i do Ciebie Magdaleno.

Magdalena Knapik

★★★★★

Serdecznie polecam Grę Satori

Serdecznie polecam Grę Satori każdemu kto chciałby zastanowić się nad swoim życiem i odkryć blokady, które nie pozwalają mu rozwinąć skrzydeł.

Podczas gry dzieją się niesamowite rzeczy, byłam pod wielkim wrażeniem jak losowane karty pasowały do indywidualnych historii opowiadanych przez uczestników. Czasem płynęły oczyszczające łzy, ale naprawdę nie ma się czego bać. Było cudownie!

Iza Trojan

★★★★★

Gra satori to MAGIA…

A Magdalena Czaja … mistrzyni. PRZECUDOWNA bardzo mądra, z wyczuciem i niesamowitą intuicją. Wszystkim polecam zagrać w Satori. To potężne narzędzie Radykalnego wybaczania. Mam nadzieję dobrze reprezentować Instytut Metody Tippinga – Radykalne Wybaczanie jako Certyfikowany trener metody i gry.

Jadwiga Wojewódzka

★★★★★

Fantastyczny Dzień

Dziękuje za fantastyczny Dzień wszystkim uczestniczkom, a Tobie Magdaleno za poprowadzenie.

Bernadeta Wróbel

★★★★★

Gra Satori to narzędzie niezwykłe

Pracowałam zarówno ze swoimi myślami jak i uczuciami. Poznawałam swoje przekonania i odkrywałam blokady energetyczne. Czułam emocje innych uczestniczek, widziałam ich zmagania i otrzymywałam ich wsparcie. A to wszystko w poczuciu bezpieczeństwa i uważności.

Pięknie dziękuję ❤️❤️❤️ i do zobaczenia wkrótce 😀

Marta Kluska

★★★★★

Gra Satori to narzędzie niezwykłe 👌

Gra Satori ma moc, której się nie spodziewasz. Warto grać, bo każda gra to krok w naszym rozwoju i uzdrowieniu ❤️🌷

Ela Kolbe

★★★★★

Odzyskana radość życia

Ta sobota z GRĄ SATORI z prowadzącą Magdaleną Czają pozwoliła mi odzyskać radość życia sprzed 30 lat tego nie da się opowiedzieć, tego powinno się doświadczyć dziękuję cudownej grupie za wspólny czas.

Agnieszka Ciołkowska-Paliwoda

★★★★★

To było niesamowite

Przyjechałem bez oczekiwań na to co przyniesie ta Gra. Jakie było moje zdziwienie, gdy niektóre uczestniczki przerabiały moje trudności i problemy. Chodzi o fakt wylosowanych kart i losów i historii, które często sugerowały mi chęć powiedzenia na głos: “Wiesz, ale to chodzi o mnie! Dziwne, że Ty to wylosowałaś…”

Nieoczekiwane było moje myślenie: “Kurczę, chciałbym stanąć na polu, bo jakoś tak mnie zainteresowało.” I nagle w punkt!!! Ilość na kostce była adekwatna do ilości pól na planszy. To było niesamowite. Rachunek prawdopodobieństwa jest tutaj bezlitosny… A jednak się udało …

Oj Aniołowie…

L.V

★★★★★

Dziękuję za wspaniałe Satori 🙂

Dużo się dowiedziałam o sobie i o tym co mnie blokuje, jakie przekonania sabotują moje życie i powodują braki….Magdaleno cieszę się , że spotkałam Ciebie na swojej drodze życia :))

Ewa Rogólska

★★★★★

Dzieją się cuda!

Madziu dzieją się cuda !!!! Mój przyjaciel chce mi pozostałą kwotę dać na Kurs Trenera – sam wyszedł z propozycją, bo często ode mnie słyszał jak bardzo jestem zachwycona Radykalnym 🙂 I pamiętam jak pytałam Ciebie na grze Satori : co jeśli nie uzbieram całości do lipca … odpowiedziałaś, że uzbieram 🙂 🙂 Po prostu radykalne już działa!

H

Pytania i odpowiedzi

Piszecie do nas z pytaniami o grę Satori – postanowiliśmy zatem na kilka pytań odpowiedzieć tutaj.

💥💥💥 „Czy gdy idę zagrać w Satori muszę już znać temat z czym chcę pracować?”

Już odpowiadamy: grę zaczyna się od wylosowania kart „wydarzenie” i „kontekst”. To one często są podpowiedzią z jakim (nieuświadomionym) tematem warto pracować.

Najczęściej po chwili zastanowienie okazuję się, że faktycznie mamy coś do wybaczenia w tym temacie…

„Nie zapomnę, gdy przyszła na grę Satori młoda dziewczyna. Spośród wielu kart wyciągnęła kartę o aborcji…Okazało się, że faktycznie przyszła z myślą, aby zająć się tym tematem. Wszyscy byliśmy poruszeni.” – wspomina Magdalena Czaja.

Oczywiście można także zagrać na temat, z którym się przyszło, ale jakoś to już tak jest, że zawsze wyciąga się te właściwe karty i staje na odpowiednich polach.

Bo ta planszówka to bardzo poważny, grupowy proces.

💥💥💥 „Mam pytanie: czym różni się Gra Satori od sesji indywidualnej? I od czego warto zacząć?”

Wojtek W

Gra Satori to proces, w którym przechodzi się wszystkie etapy Radykalnego Wybaczania, czyli:

  1. Opowiedzenie historii
  2. Czucie uczuć
  3. Porzucenie dawnej interpretacji
  4. Przyjęcie nowej perspektywy
  5. Ugruntowanie zmian

Główna różnica jest taka, że w czasie Gry przechodzi się proces przy wsparciu grupy oraz że wszystko odbywa się jednego dnia, podczas jednego spotkania, które trwa kilka godzin.

Praca z trenerem na sesjach indywidualnych to także przejście przez wszystkie 5 etapów, ale rozłożone na kilka spotkań (trenerzy nie pracują pojedynczymi sesjami) z zadaniami domowymi etc.

Od czego zacząć? Oba doświadczenia są czymś innym, ale jeśli chcesz dotknąć tej metody w jej bardzo intensywnym wydaniu, to Satori jest idealne!

💥💥💥 „Mam wykupione miejsce na Satori w lipcu. To już drugie moje podejście – ostatnio nie przyjechałam z powodu bardzo złego samopoczucia…wiem, że to może głupie pytanie, ale czy to możliwe, że ma to coś wspólnego z grą?”

Monika W

To jest bardzo dobre pytanie i spostrzeżenie!

Zaobserwowaliśmy, że już po samym podjęciu decyzji o grze Satori (czy też sesji indywidualnej, kursie) zaczyna się proces, którego jednym z objawów jest np. złe samopoczucie, choroba etc.

Co się dzieje? Bardzo często włączają się nasze lęki przed odkryciami, zmianą, a nawet przed wybaczeniem!

Bo jak często powtarzamy: świat ofiar to bardzo kuszące miejsce! 😉

Co więc radzimy? Nie poddawaj się temu i przystąp do tego procesu. Wejdź w ten opór. To jedyna metoda na jego pokonanie.

Zobaczysz: owoce będą słodkie, bo możesz odkryć swoje przekonania i blokady, ale też np. być może dowiesz się z jaką karmą pracujesz i jaka ma być Twoja nowa afirmacja (Nowa Opowieść) na życie po Satori!

Zapisz się na wydarzenie