Witamy w Instytucie Metody Tippinga

Instytut Metody Tippinga jest jedynym, autoryzowanym oddziałem The Institute for Radical Forgiveness Therapy & Coaching Inc. w Polsce. Instytut prowadzi warsztaty, szkolenia i kursy z metody Radykalnego Wybaczania, Samowybaczania oraz Radykalnej Manifestacji. Nasz Instytut powstał z myślą o tych, którzy potrzebują pomocy w pokonaniu trudnej przeszłości, lęków, smutków, rozczarowań, zdrad, ale także uczy jak radzić sobie z emocjami takimi jak złość, gniew, nienawiść.

Bardzo proste i skuteczne narzędzia Radykalnego Wybaczania przyniosły ulgę, radość i poczucie lekkości milionom ludzi na całym świecie. Instytut wspiera osoby, które chcą zmienić swoje nastawienie do bolesnych wydarzeń z ich życia poprzez organizowane warsztaty, szkolenia i kursy. Jesteśmy zarówno dla ludzi, którzy chcą zostać trenerami tej metody i wykorzystywać narzędzia Radykalnego Wybaczania w pracy z innymi, jak i dla osób którzy chcą nauczyć się Metody Tippinga i korzystać z niej w swoim życiu codziennym i zawodowym. Serdecznie zapraszamy!

O Colinie Tippingu

Colin Tipping (zmarł 28 czerwca 2019 roku) jest twórcą Radykalnego Wybaczania, które jest dzisiaj uważane za jedną z najbardziej skutecznych technik samopomocy w uwalnianiu traum, depresji i problemów w relacjach z innymi. Był wielokrotnie nagradzanym autorem i mówcą. Prowadził warsztaty Radykalnego Wybaczania oraz sesje indywidualne i grupowe na całym świecie, pomagając uzdrowić jednostki, rodziny, społeczeństwa i korporacje. Jego praca została doceniona przez wiele uznanych nazwisk takich jak: John Bradshaw, Mark Victor Hanson, Caroline Myss, Neale Donald Walsch, Marianne Williamson and Gregg Braden.

Colin urodził się w Anglii, gdzie ukończył Uniwersytet Middlesex oraz otrzymał Certyfikat Hipnoterapii Klinicznej. Przed wyemigrowaniem do Stanów Zjednoczonych w 1984 roku był także wykładowcą. Razem z żoną, JoAnn, Colin założył Program Pomocy osobom chorym na raka w Georgii – „Together We Heal Inc”, a później Instytut Radykalnego Wybaczania. Ze swoją metodą i doświadczeniami, Colin i JoAnn podróżowali po Stanach Zjednoczonych i Europie, zapoznając innych z narzędziami Radykalnego Wybaczania.

Magdalena Czaja

Mentorka oraz certyfikowana life coach, ale także przedsiębiorczyni, która prowadziła jedną z najliczniej nagradzanych polskich agencji marketingowych San Markos. Trenerka rozwoju osobistego, wykładowczyni. Autorka publikacji w pismach rozwoju osobistego. Twórczyni metody Lovefiting™ dedykowanej znajdowaniu, budowaniu i poprawianiu relacji. Od ponad 10 lat współprowadząca jedyną autoryzowaną w Polsce filię Instytutu Metody Tippinga, a od 2018 roku jej Dyrektorka. Jedna z niewielu w Polsce osób prowadzących warsztaty metodą Byron Katie.

Od ponad 20 lat łączy biznes i rozwój osobisty, a jej historia zainspirowała wiele osób do pozytywnych zmian w swoim życiu.

MOJA HISTORIA »

Umieszczana w rankingach najbardziej wpływowych kobiet w polskiej reklamie. Wiceprzewodnicząca Prezydium Komisji Etyki Reklamy w Polsce, członek Zarządu SAR. Jest motto to: „Odwaga to nie brak lęku. Odwaga to działanie mimo strachu. Wszystko czego potrzebujesz to jedna decyzja. Bój się…i działaj!” Jej pasją jest pomaganie innym w tworzeniu i utrzymywaniu szczęśliwych relacji, a jej celem jest propagowanie zdrowej miłości do siebie i tego naucza na wszystkich płaszczyznach rozwoju.

Zapisz się na wydarzenie