Witamy w Instytucie Metody Tippinga

Misją Instytutu jest upowszechnianie idei wybaczania oraz uczenie prostych narzędzi, które pomogą innym uwalniać przeszłość, dając ulgę, spokój i radość.

Instytut Metody Tippinga (Radykalne Wybaczanie) jest jedynym w Polsce, autoryzowanym oddziałem The Institute for Radical Forgiveness Therapy & Coaching Inc. Instytut założony został przez Ireneusza Rudnickiego z inspiracji wielkiej orędowniczki Radykalnego Wybaczania – Ireny Polkowskiej – Rutenberg. W 2018 roku na prośbę twórcy metody, Instytut całkowicie przejęła i prowadzi obecnie, uczennica Colina Tippinga – Magdalena Czaja.

Proste i bardzo szybko działające narzędzia Radykalnego Wybaczania przynoszą ulgę, radość i poczucie lekkości milionom ludzi na całym świecie.

W Polsce Instytut prowadzi sesje indywidualne, warsztaty, kursy certyfikowanego trenera Radykalnego Wybaczania, Radykalnej Manifestacji, Gry Satori oraz Ceremonii Wybaczania w kręgu.

Jesteśmy zarówno dla ludzi, którzy chcą zawodowo pracować Metodą Tippinga (chcą zostać certyfikowanymi trenerami tej metody) jak i dla osób, które chcą poszerzyć swoją praktykę zawodową lub też nauczyć się Metody Tippinga aby korzystać z niej w swoim życiu codziennym. 

Obecnie ogromną popularnością cieszy się podcast Instytutu: „Radykalne Wybaczanie. Rozwój, Relacje, Duchowość”, który nie tylko przybliża ideę wybaczania, ale daje także praktyczne narzędzia i ćwiczenia wspierające w wychodzeniu „ze świata ofiar, bólu i cierpienia”.

 

O Colinie Tippingu

Colin Tipping (zmarł 28 czerwca 2019 roku) jest twórcą Radykalnego Wybaczania, które jest dzisiaj uważane za jedną z najbardziej skutecznych technik samopomocy w uwalnianiu traum, depresji i problemów w relacjach z innymi. Był wielokrotnie nagradzanym autorem i mówcą. Prowadził warsztaty Radykalnego Wybaczania oraz sesje indywidualne i grupowe na całym świecie, pomagając uzdrowić jednostki, rodziny, społeczeństwa i korporacje. Jego praca została doceniona przez wiele uznanych nazwisk takich jak: John Bradshaw, Mark Victor Hanson, Caroline Myss, Neale Donald Walsch, Marianne Williamson and Gregg Braden.

Colin urodził się w Anglii, gdzie ukończył Uniwersytet Middlesex oraz otrzymał Certyfikat Hipnoterapii Klinicznej. Przed wyemigrowaniem do Stanów Zjednoczonych w 1984 roku był także wykładowcą. Razem z żoną, JoAnn, Colin założył Program Pomocy osobom chorym na raka w Georgii – „Together We Heal Inc”, a później Instytut Radykalnego Wybaczania. Ze swoją metodą i doświadczeniami, Colin i JoAnn podróżowali po Stanach Zjednoczonych i Europie, zapoznając innych z narzędziami Radykalnego Wybaczania.

Magdalena Czaja

Przedsiębiorczyni, terapeutka, certyfikowana coach, twórczyni autorskiej metody Lovefiting®, której celem jest pomoc innym w budowaniu relacji pełnych miłości. Współtwórczyni popularnego podkastu: „Radykalne Wybaczanie: relacje, rozwój, duchowość”. Wykładowczyni, autorka kolumny we Wprost.pl, ekspertka w programach telewizyjnych.

Od ponad 16 lat współprowadząca jedyną autoryzowaną w Polsce filię Instytutu Metody Tippinga, a od 2018 roku jej szefowa i właścicielka. Jedna z niewielu w Polsce osób prowadzących warsztaty metodą Byron Katie.  

Jak sama mówi: łączy to co ziemskie z duchowym. Dlatego też od ponad 25 ciu lat działa jako kobieta w biznesie. Magdalena umieszczana była w rankingach najbardziej wpływowych kobiet w polskiej reklamie, oraz prowadziła jedną z najliczniej nagradzanych polskich agencji marketingowych. Wiceprzewodnicząca Prezydium Komisji Etyki Reklamy w Polsce, członek Zarządu Stowarzyszenia Agencji Reklamowych. 

Zafascynowana jest teorią stylów przywiązania i praktykowaniem efektywnej komunikacji w związku. Dlatego też szczególną satysfakcję daje jej praca z parami, które odzyskują poczucie miłości w związku, a także odzyskują…siebie. 

www.magdalenaczaja.com

MOJA HISTORIA »

Zapisz się na wydarzenie