Radykalne wybaczanie

Radykalne wybaczanie – Instytut Metody Tippinga jest jedynym, autoryzowanym oddziałem The Institute for Radical Forgiveness Therapy & Coaching Inc. w Polsce. Instytut prowadzi warsztaty, szkolenia i kursy z metody Radykalnego Wybaczania, Samowybaczania oraz Radykalnej Manifestacji. Nasz Instytut powstał z myślą o tych, którzy potrzebują pomocy w pokonaniu trudnej przeszłości, lęków, smutków, rozczarowań, zdrad, ale także uczy jak radzić sobie z emocjami takimi jak złość, gniew, nienawiść.

Bardzo proste i skuteczne narzędzia Radykalnego Wybaczania przyniosły ulgę, radość i poczucie lekkości tysiącom ludzi na całym świecie. Instytut wspiera osoby, które chcą zmienić swoje nastawienie do bolesnych wydarzeń z ich życia poprzez organizowane warsztaty, szkolenia i kursy. Jesteśmy zarówno dla ludzi, którzy chcą zostać trenerami tej metody i wykorzystywać narzędzia Radykalnego Wybaczania w pracy z innymi, jak i dla osób którzy chcą nauczyć się Metody Tippinga i korzystać z niej w swoim codziennym życiu. Serdecznie zapraszamy!

Rusza kolejny Kurs Certyfikowanego Trenera Radykalnego Wybaczania. Tym razem w zmienionej formie. Spotkania codziennie przez tydzień. Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcieliby uwolnić swoje umysły i ciała od traum z przeszłości i toksycznych relacji.

Doświadczenia z poprzednich edycji pokazuje, że kurs ma ogromny wpływ na życie jego uczestników. Bądź więc gotowy na cuda i transformację!

Warsztaty – bogatsze o nowe materiały (w tym zmodyfikowane przez Colina Tippinga Arkusze), przygotowane zostały dla tych, którzy:
• przeżywają trudne chwile w relacjach miłosnych, rodzinnych, zawodowych,
• chcą nauczyć się używać narzędzi RW, aby rozwiązywać swoje przeszłe traumy i bieżące wyzwania,
• doświadczają lęku, smutku, zagubienia, złości, nienawiści, strachu i chcą poznać metody, które pomogą im w szybki i skuteczny sposób odnaleźć spokój, radość, miłość i akceptację,
• chcą pomagać innym,
• są już praktykami i chcą wzbogacić swój warsztat,
• dla psychologów i terapeutów, którzy są otwarci na narzędzia, które pomagają tam, gdzie zawodzą inne metody.

Jeśli chcesz być trenerem Radykalnego Wybaczania - zobacz tą rozmowę!

W tej rozmowie odpowiemy na najczęstsze pytania i wątpliwości: ✅ kto może zostać trenerem, ✅ jakie warunki trzeba spełnić by otrzymać certyfikat, ✅ do czego uprawniony jest trener, ✅ a do czego nie, ✅ dlaczego przejście Kursu jest wielką transformacją uczestników, ✅ jakich narzędzi uczy Kurs i dlaczego niektóre z nich są dostępne tylko dla trenerów, ✅ kto może nadawać certyfikat, ✅ dlaczego warto przygotować się na cuda 🙂 Zapraszamy wraz z podwójną trenerką @ewaturek! UWAGA! Jeśli znasz kogoś kto chce zostać trenerem - powiedz mu o tym live!

Opublikowany przez Instytut Metody Tippinga - Radykalne Wybaczanie Środa, 1 lipca 2020

Nadchodzące Wydarzenia

Video Blog