Radykalne wybaczanie

Radykalne wybaczanie – Instytut Metody Tippinga jest jedynym, autoryzowanym oddziałem The Institute for Radical Forgiveness Therapy & Coaching Inc. w Polsce. Instytut prowadzi warsztaty, szkolenia i kursy z metody Radykalnego Wybaczania, Samowybaczania oraz Radykalnej Manifestacji. Nasz Instytut powstał z myślą o tych, którzy potrzebują pomocy w pokonaniu trudnej przeszłości, lęków, smutków, rozczarowań, zdrad, ale także uczy jak radzić sobie z emocjami takimi jak złość, gniew, nienawiść.

Bardzo proste i skuteczne narzędzia Radykalnego Wybaczania przyniosły ulgę, radość i poczucie lekkości tysiącom ludzi na całym świecie. Instytut wspiera osoby, które chcą zmienić swoje nastawienie do bolesnych wydarzeń z ich życia poprzez organizowane warsztaty, szkolenia i kursy. Jesteśmy zarówno dla ludzi, którzy chcą zostać trenerami tej metody i wykorzystywać narzędzia Radykalnego Wybaczania w pracy z innymi, jak i dla osób którzy chcą nauczyć się Metody Tippinga i korzystać z niej w swoim codziennym życiu. Serdecznie zapraszamy!

Rusza kolejny Kurs Certyfikowanego Trenera Radykalnego Wybaczania. Tym razem w zmienionej formie. Spotkania codziennie przez tydzień. Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcieliby uwolnić swoje umysły i ciała od traum z przeszłości i toksycznych relacji.

Doświadczenia z poprzednich edycji pokazuje, że kurs ma ogromny wpływ na życie jego uczestników. Bądź więc gotowy na cuda i transformację!

Warsztaty – bogatsze o nowe materiały (w tym zmodyfikowane przez Colina Tippinga Arkusze), przygotowane zostały dla tych, którzy:
• przeżywają trudne chwile w relacjach miłosnych, rodzinnych, zawodowych,
• chcą nauczyć się używać narzędzi RW, aby rozwiązywać swoje przeszłe traumy i bieżące wyzwania,
• doświadczają lęku, smutku, zagubienia, złości, nienawiści, strachu i chcą poznać metody, które pomogą im w szybki i skuteczny sposób odnaleźć spokój, radość, miłość i akceptację,
• chcą pomagać innym,
• są już praktykami i chcą wzbogacić swój warsztat,
• dla psychologów i terapeutów, którzy są otwarci na narzędzia, które pomagają tam, gdzie zawodzą inne metody.

Spotkanie z trenerką Radykalnego Wybaczania - Małgorzatą Aszyk

Zapraszamy na kolejne spotkanie z jedną z naszych trenerek, który podzieli się z Wami swoimi doświadczeniami w pracy Metodą Tippinga. Tym razem na spotkanie z Wami zaprosiliśmy Małgosię Aszyk, która od ponad 20 lat zajmuję się terapią osób dorosłych, młodzieży oraz konsultacjami dotyczącymi zaburzeń rozwojowych dzieci. W czasie tej transmisji na żywo: ✅ dowiesz się jak wygląda praca z trenerką RW, ✅ posłuchasz historii o osobach, którym ta metoda przywróciła spokój i radość, ✅ poznasz jakie obawy i nadzieje miała nasza trenerka decydując się na Kurs RW, oraz co było dla niej zaskakujące ✅ będziesz mógl/mogła zadać pytania odnośnie Kursu ✅ poznasz lepiej trenerkę, którą możesz wybrać do pracy ze sobą! ❤️ 🌟 Jeśli zastanawiasz się nad Kursem Certyfikowanego Trenera, to masz właśnie okazję posłuchać, jak wygląda on z punktu widzenia uczestniczki. Zapraszamy na spotkanie szefowej Instytutu @magdalenyczaja z @małgorzataaszyk. Jeśli masz pytania to miej je przygotowane – postaramy się odpowiadać na żywo  Do zobaczenia!

Opublikowany przez Instytut Metody Tippinga - Radykalne Wybaczanie Środa, 27 maja 2021

Nadchodzące Wydarzenia