Regulamin i zasady zakupu produktów online

Wszystkie płatne materiały i kursy, które są sprzedawane za pośrednictwem stron –

www.metoda-tippinga.pl
www.metodatippinga.pl

są wynikiem pracy, doświadczeń i informacji zaczerpniętych z najlepszej możliwej wiedzy. Dokładamy wszelkich starań, żeby były najwyższej jakości oraz zgodne z opisem na powyższych stronach.

Zarządcą danych osobowych, które Zamawiający uzupełnia jako niezbędne do dokonania zamówienia – jest Magdalena Czaja. Dane te to: imię i nazwisko, adres i adres e-mail oraz telefon.

Dane osobowe są przetwarzane i przechowywane przez moją firmę: Works and Soul Magdalena M Czaja o numerze NIP: 637 106 75 27 z siedzibą przy ul. Gen. K.S. Rudnickiego 1/3, 01-858 Warszawa. Magdalena Czaja jako zarządca tymi danymi dokłada wszelkich starań, żeby były bezpieczne i dobrze chronione.

Do zamawiania płatnych materiałów (w formie PDF oraz wideo) należy posiadać sprzęt z systemem Windows, Linux, iOS, Android lub MacOS i podłączenie do Internetu. Niezbędny będzie również program do odczytywania plików PDF (w większości są już domyślnie zainstalowane) oraz do odtwarzania wideo.

Usługi są przeznaczone do osób pełnoletnich lub w przypadku osób poniżej 18 roku życia, posiadających zgodę prawnych opiekunów na zamówienie i korzystanie z nich.

Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem platformy do płatności online t-pay.com oraz zwykłych przelewów na moje konto firmowe.

Każde zamówienie jest księgowane automatycznie oraz posiada swój własny identyfikator, pozwalający zidentyfikować transakcję.

Klienci indywidualni dostają potwierdzenie transakcji z unikalnym identyfikatorem na e-mail, który jednocześnie pełni funkcję paragonu.

Jeżeli Zamawiającym jest firma, wystawiamy pełną fakturę VAT. Prosimy jednak o poinformowanie nas o tym.

 

Reklamacje

Mamy zasadę, że Zamawiający muszą być zadowoleni z jakości zakupionych materiałów.

W przeciwnym razie, nie interesują nas tak zarobione pieniądze i prosimy o napisanie w ciągu 14 dni na adres info@metoda-tippinga.pl z informacją o niespełnieniu oczekiwań materiału. Pieniądze są zwracane w ciągu 7 dni roboczych na konto, z którego pochodzą.

Z racji tego, że w tym przypadku towar jest w postaci dostępu do plików w formie tekstowej i wideo, informujemy również, że udostępnianie płatnych materiałów przez Internet na portalach społecznościowych, w serwisach wymiany plików etc. bez wyraźnej, pisemnej zgody Instytutu Metody Tippinga i Magdaleny Czaja – będzie traktowane jako kradzież i podejmiemy niezbędne środki, żeby strony zarządzane przeze nas były jedynymi, przez które można je zamówić.

 

Z wyrazami szacunku,
Magdalena Czaja
Works and Soul Magdalena M Czaja
NIP: 637 106 75 27
Tel: 501 386 588
e-mail: info@metoda-tippinga.pl