KURS CERTYFIKOWANEGO TRENERA RADYKALNEGO WYBACZANIA – TO DOŚWIADCZENIE, KTÓRE ZMIENI ŻYCIE TWOJE I INNYCH!

CZYM JEST METODA TIPPINGA?

Powszechnie znana jako RADYKALNE WYBACZANIE – jest filozofią życia, która umożliwia inne spojrzenie na wszystko co spotyka nas w życiu. Filozofią czyniącą nasze życie lepszym i szczęśliwszym…

Poznałam Radykalne Wybaczanie (RW), a niedługo potem także jej twórcę Colina Tippinga, tak jak większość z nas poznaje tego typu metody: w kryzysie. U mnie akurat był to kryzys w związku, który nierzadko staje się katalizatorem większych zmian w życiu. Szukałam wtedy ratunku, zrozumienia, ale przede wszystkim czegoś co pomoże mi poczuć ulgę. Mój racjonalny umysł kobiety biznesu bardzo też potrzebował czegoś co do mnie przemówi! Nie wiedziałam wtedy jeszcze, że wystarczy TYLKO (i aż) zmienić perspektywę, spojrzenie na to co się dzieje.

Oświecenie to wielkie słowo, ale faktycznie Metoda Tippinga przemówiła prosto do mojego serca i… rozumu. Wszystko co powodowało, że cierpiałam w tamtym momencie – zobaczyłam w innym świetle i odpuściłam.

WYBACZYŁAM, BO ZROZUMIAŁAM, ŻE NIC NIE BYŁO DO WYBACZENIA!

Cóż za odkrycie!

Czy ten Kurs jest dla Ciebie?

 • Jeśli chcesz świadomie uwolnić się od spraw, które nie pozwalają Ci iść do przodu,
 • Jeśli przeczytałaś/łeś książkę Radykalne Wybaczanie i czujesz, że chcesz poznać Metodę Tippinga oraz jej narzędzia głębiej,
 • Jeśli jesteś psychoterapeutą, trenerem rozwoju osobistego, coachem lub już pracujesz z ludźmi innymi metodami i chcesz wzbogacić swój warsztat,
 • Jeśli chcesz szybko poczuć spokój, ulgę, odzyskać energię i radość życia,
 • Jeśli jesteś gotowa/y zrobić porządek ze swoimi relacjami z rodzicami, dziećmi, partnerem, przyjaciółmi.

To ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

DLACZEGO TEN KURS ZMIENI ŻYCIE TWOJE I INNYCH?

Czy jesteś osobą, która od lat jest w rozwoju osobistym, czy też chcesz do nas dołączyć żeby zająć się swoimi tematami – to z pewnością chcesz z pewnością doświadczyć jak najwięcej.

I ja też tego dla Ciebie chcę!

Dla osób, które pracują z innymi to będzie wspaniałe wzbogacenie warsztatu. Jeśli chcesz ten Kurs zrobić dla siebie to już szykuj listę tematów którymi chcesz się na naszym Kursie zająć!

Tak czy siak ten Kurs to bardzo intensywne doświadczenie…

Oto co przed nami:

 • Przepracujesz swoje tematy pracując na wszystkich narzędziach Metody Tippinga
 • Zdobędziesz umiejętność pracy z innymi, pracując w parach na Kursie i w czasie okresu praktykanckiego
 • Nauczysz się jak prowadzić sesję z klientem (jak zacząć, od czego zacząć, na co zwracać uwagę i dlaczego najważniejsze są chusteczki 😉
 • Opanujesz podstawy Radykalnego Wybaczania
 • Zrozumiesz czym się różni od innych metod i klasycznej terapii
 • Dogłębnie zrozumiesz 5 etapów Radykalnego Wybaczania
 • Doświadczysz na sobie narzędzi (w tym tych tylko dla trenerów):
  Arkusza Radykalnego Wybaczania
  13 kroków
  7 kroków
  4 kroków
  3 listów
 • Poznasz siłę Linii Życia, Wirówki Radykalnego Wybaczania i inne
 • Zapoznasz się z tym jak Colin Tipping pracował swoją metodą
 • Zrozumiesz jak odkrywać i pracować z przekonaniami
 • Poznasz ludzi, którzy już na zawsze będą Ci bliscy

Co da Ci Kurs Certyfikowanego Trenera?

 • Otrzymasz tytuł Certyfikowanego Trenera Radykalnego Wybaczania, który da Ci uprawnienia do prowadzenia sesji indywidualnych,
 • Poznasz i przećwiczysz dogłębnie wszystkie narzędzia RW, które głęboko transformują trudne emocje
 • Nauczysz się pracować na Nowym Arkuszu RW (książka Radykalne Wybaczanie zawiera starą wersję arkusza)
 • Znajdziesz się w oficjalnej Bazie Trenerów w Polsce (jeśli zaakceptujesz warunki)
 • Dostaniesz dostęp do zamkniętej grupy Trenerów na Facebooku
 • Będziesz mógł brać udział w spotkaniach społeczności trenerskiej (gry Satori, kursy doszkalające, etc.)
 • Popracujesz nad swoimi osobistymi tematami we wspierającym gronie uczestników Kursu

ZOBACZ CO MÓWIĄ UCZESTNICY KURSU!

Drodzy Kochani Ludzie Ludziska!
Opowiem Wam, jak to było ze mną i z kursem na trenera Radykalnego Wybaczania w Instytucie Metody Tippinga.

Zwykle moje decyzje są bardzo przemyślane wielogodzinnym kilkudniowym rozkminianiem, ale… przyszedł taki moment, że chciałam zrobić coś inaczej (z intuicji, z serca… nie z rozumu ).

„PIERWSZE INACZEJ”
Był to udział w kilkugodzinnym warsztacie „wprowadzenie do RW” prowadzony przez Magdalenę Czaja z Instytutu Metody Tippinga na który zapisałam się, bo COŚ mnie do niego przyciągnęło. Wtedy usłyszałam po raz pierwszy o kursie trenerskim, jednak zupełnie odrzuciłam myśl, że mogłabym w nim uczestniczyć. Stwierdziłam, że to kompletnie nie jest dla mnie i się do tego nie nadaję. Pracuję przecież z dziećmi, prowadzę muzykoterapię, bawię się z nimi, szaleję, słucham ich potrzeb, rozmawiam… ale to dzieci, a nie z dorośli!

Wymyśliłam, że  jeżeli miałabym w nim uczestniczyć, to tylko dla siebie, żebym coś odkryła, zmieniła podejście, spróbowała czegoś innego, nowego. I to było „DRUGIE INACZEJ” (bez dłuuuugich przemyśleń).

Zapisałam się na kurs, od razu płacąc całość, żebym przypadkiem się nie wycofała. I zaraz potem przyszła … pandemia. Okazało się, ze kurs odbędzie się w nowej formule online … Byłam bardzo sceptycznie do tego nastawiona. Po pierwszym dniu byłam zniechęcona i znudzona. Ale drugiego dnia … zaczęły się cuda! I tak już zostało do końca kursu.

I przyszło tez moje „TRZECIE INACZEJ”( po prostu się zadziało ) – sesje z dorosłymi, które traktuję bardziej jako spotkania z ciekawymi, pięknymi osobowościami. Okazało się, że moje muzyczne wykształcenie pomaga mi słuchać nie tylko brzmienia instrumentów, ale tez innych ludzi.

Dzięki własnym procesom na narzędziach Radykalnego Wybaczania wiem, jak one działają! Dzięki obserwacji jak wygląda człowiek przed i po procesie, jak zmienia się jego twarz, pojawia się uśmiech, doceniam ile dobrej zmiany wnosi w życie RW ! Z wdzięcznością i wzruszeniem wspominam czas kursu. Dziękuje, że życie podsunęło mi tą drogę. Za wszystkie piękne kobiety poznane na kursie i znakomitą prowadzącą kurs Magdalenę Czaja. Dziękuje za wszystkie dotąd spotkane dusze, którym mogłam pokazać RW oraz za spotkania z niezwykłymi osobami, które wciąż są przede mną.

Małgorzata Walentynowicz

RW i jego proces to narzędzie bez, którego nie wyobrażam sobie pracować jako coach kryzysu. Przyjemnością jest odkrywanie lekkości życia po procesie jaki daje RW poprowadzona przez trenera Metody Tippinga Szkolenie w procesie kursu w Instytucie daje duże możliwości odkrywania cudu wybaczenia- nie znam lepszej metody choć pracuję w pomocowym zawodzie od kilkunastu lat.

Sylwia Kuduk

Radykalne Wybaczanie to metoda głęboko transformująca całe życie. Dzięki narzędziom, które proponuje spoglądamy na życie z nowej perspektywy. Uwalniamy traumy, blokady emocjonalne i pozbywamy się starych przekonań, które to często są przyczyną chorób. Otwieramy się na zmiany.

RW pokazuje nam, że każda przydarzająca się sytuacja jest doskonała, a w każdym doświadczeniu jest coś wartościowego dla nas. Magdalena Czaja cudowna kobieta i fantastyczna trenerka z wieloletnim doświadczeniem. Przekazała nam wiedzę praktyczną i teoretyczną w sposób profesjonalny, udzielając jednocześnie wielu cennych wskazówek odnośnie pracy z klientem. Jestem bardzo wdzięczna, że miałam przyjemność brać udział w tak mocno transformującym kursie łącznie z wszystkimi doświadczeniami, które przeżyłam w tym czasie.

Cieszę się z poznania tylu fajnych i wartościowych osób, które były razem ze mną. Wiem, że dzięki kursowi stałam się inną, świadomą i pewną siebie kobietą. Dziękuje.

Agnieszka M. Banasiak

Zapisałam się na kurs Radykalnego Wybaczania, by móc jeszcze bliżej poznać siebie. Okazało się, że poznałam konkretne metody do pracy nad sobą – uwolnienia się od przeżytych traum i totalnie innego spojrzenia na problemy i wyzwania, które pojawiają się w życiu. Jednocześnie wiem, że Radykalne Wybaczanie będzie moim drugim zawodowym dzieckiem, bo mogę pomóc ludziom odzyskać równowagę wewnętrzną i harmonię by mogli iść dalej na przód i realizować siebie.

Na pewno metoda będzie pomocna w mojej aktualnej pracy zawodowej.
Polecam!

Monika Janiak-Bartkowiak

MASZ PYTANIA?

Najczęściej zadawane nam pytanie to:
„Czy ktoś jeszcze może certyfikować Trenerów Radykalnego Wybaczania?
Odpowiedź brzmi: nie. Jesteśmy jedyny ośrodkiem reprezentującym Metodę Tippinga w Polsce.

Więcej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz tu:

Zapisz się na wydarzenie