Zobacz co o Nas mówią

★★★★★

Po wysłuchaniu kilku podcastów zdecydowałam się na sesję online u Magdy, później Gra Satori a ostatnio Kurs Certyfikowanego Trenera Radykalnego Wybaczania. Trudno mi opisać ile pozytywnych zmian dokonało się w moim życiu w zaledwie kilka miesięcy. Oczywiście mam zamiar na dalsze odkrywanie narzędzi jakimi dysponuje Instytut Metody Tippinga i jego trenerzy oraz stosowanie tej filozofii w życiu codziennym.

Serdecznie wszystkim polecam 🙂

Brenda Sparrow

★★★★★

Uczestnictwo w kursie na Trenera Radykalnego Wybaczania to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Znając już wcześniej Radykalne Wybaczanie, wiedziałam, że kurs będzie dla mnie cudownym doświadczeniem, które wesprze mój rozwój i przygotuje mnie do pracy z osobami w trudnej życiowej sytuacji, ale to, co zadziało się w trakcie, przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Najlepsza inwestycja w siebie. Polecam z całego serca.

Barbara Sałaj

★★★★★

“Czujność ważki” Magdaleny dawała uczucie ważności i zaopiekowania na przestrzeni całego kursu.

Mariusz Kuszaj

★★★★★

Korzystałam już z bardzo wielu kursów rozwojowych, ale zdecydowanie najlepsze organizuje Instytut Metody Tippinga. Doskonała komunikacja z obsługą Instytutu, ale przede wszystkim 100% profesjonalna prowadząca Magda Czaja, która dba i w pełni wyposaża w najlepsze narzędzia każdego uczestnika. To nie są kursy, w których jest sucha teoria i tylko się słucha. Magda angażuje w cały proces rozwojowy i czuwa, aby każdy wykorzystał swój potencjał oraz nauczył się praktycznych umiejętności. Polecam z serca

Dominika Poblocka

★★★★★

Bardzo profesjonalnie prowadzony kurs na Certyfikowanego Trenera Radykalnego Wybaczania. Dobrze przygotowujący do pracy. Dziękuję.

Grażyna Ziałacka

★★★★★

Praca podczas kursu Radykalnego Wybaczania prowadzonego przez Magdę i Ewę z Instytutu Metody Tippinga była dla mnie przełomowa. Dała mi możliwość dostrzeżenia wielu sytuacji, które blokowały moje działania, a których w ogóle nie podejrzewałam, że mogą mieć znaczenie, przepracowanie ich podczas kursu zaowocowało wieloma od razu dostrzegalnymi zmianami. Długoletnie doświadczenie, którymi dzieliły się trenerki, konkretna wiedza teoretyczna i doskonałe praktyczne przykłady wykorzystania narzędzi RW dały mi poczucie szczegółowego poznania tej metody pracy oraz gotowości do pracy z klientami.

Magdalena Knapik

★★★★★

Kiedy zobaczyłam nagranie Magdy, w którym opowiada o Radykalnym Wybaczaniu, wiedziałam, że muszę się znaleźć na kursie. To były bardzo dobrze wydane pieniądze 🙂 Ogrom wiedzy i narzędzi do pracy z klientami, które są niezwykle pomocne w jego drodze do samodoskonalenia się, odzyskiwania zdrowia i szczęśliwego życia. Jestem w tym procesie nieustannie od 3 lat. Kurs dał mi nowe spojrzenie na sytuacje wydarzające się w moim życiu i nauczyłam się wybaczać sobie, co jest bardzo uwalniające. Jeśli jesteś otwarty na zmianę, która ma Ci przynieść cuda w Twoim życiu, to jesteś we właściwym miejscu.

Beata Urbańczyk

★★★★★

Pełen profesjonalizm w prowadzeniu 30-sto osobowej grupy trenerów Radykalnego Wybaczenia wg. Colina Tippinga zaprezentowała Magdalena Czają. Ewa Turek również pokazała nam swój kunszt w prowadzeniu zajęć z grupą przyszłych trenerów RW. Przy takich wzorcach duchowego treningu, jaki reprezentują obie Panie, uważam moją inwestycję w kurs za trafioną. Dzięki Magdalenie i Ewie będę mogła nie tylko pomóc sobie, ale także innym ludziom pokochać siebie. Pozbycie się winy i wstydu oraz nabycie miłości do siebie otwiera nam drzwi do innej perspektywy patrzenia na siebie, jak na cud. Wyjście z roli ofiary i nauczenie się patrzenia na życie, jak na lekcję daje nam możliwość wejścia na nowy poziom świadomości. Obie Panie otworzyły mi nową możliwość spojrzenia na moich „oprawców” transformując ich bycie w moim życiu w nauczycieli. Dzięki kursowi nauczyłam się uwalniać kontrakty na jakie umówiłam się wchodząc w doświadczenia obecnej reinkarnacji. Bardzo ciekawy proces przemiany – to doświadczenie odmieni także Twój świat, jeśli odważysz się i pójdziesz na kurs Trenera RW.

Kinga Dumna

★★★★★

Kiedy zobaczyłam nagranie Magdy, w którym opowiada o Radykalnym Wybaczaniu, wiedziałam, że muszę się znaleźć na kursie. To były bardzo dobrze wydane pieniądze. Ogrom wiedzy i narzędzi do pracy z klientami, które są niezwykle pomocne w jego drodze do samodoskonalenia się, odzyskiwania zdrowia i szczęśliwego życia. Jestem w tym procesie nieustannie od 3 lat. Kurs dał mi nowe spojrzenie na sytuacje wydarzające się w moim życiu i nauczyłam się wybaczać sobie, co jest bardzo uwalniające. Jeśli jesteś otwarty na zmianę, która ma Ci przynieść cuda w Twoim życiu, to jesteś we właściwym miejscu.

Beata Urbańczyk

★★★★★

Kursy oferowane przez Instytut to najwyższa jakość pracy. Profesjonalizm połączony z otwartością do człowieka i zrozumieniem trudności historii ludzi, którzy uczestniczą w kursach. Najlepsza forma “terapii” jakiej doświadczyłam w życiu. Kursy w Instytucie to coś więcej niż Certyfikat <3

Anna Krzynowek

★★★★★

Jestem bardzo wdzięczna, że mogłam brać udział w kursie Trenera Radykalnego Wybaczania. Zdobyłam dużo wiedzy i umiejętności. Magdalena Czaja w doskonały sposób przekazuje wiedzę. Polecam serdecznie.

Dorota Fik

★★★★★

Cudowna metoda, cudowna przestrzeń i cudowna Magdalena Czaja. Magda wie, gdzie trzeba podrążyć by dojść do sedna tematu, co należy uzdrowić by pójść dalej w życie z radością i wdzięcznością. Robi to zawsze z miłością, chce wydobyć z osoby to co jest dla niej najlepsze. Bardzo się cieszę, że los nas połączył. Każde szkolenie z Magdą to perełka 🙂 a wiem coś o tym, ponieważ ukończyłam kilka z nich. Dziękuję Magda, że jesteś 🙂

Aneta Michalak

★★★★★

Podobno skuteczność jest miarą prawdy. Jeśli człowiek nie jest skuteczny to znaczy, że prawda którą się posługuje jest nieaktualna -i warto ją zmienić. Myślę, że Magdalena Czaja i Instytut Metody Tippinga to najlepsze miejsce. które pozwoli nam odkryć nasza prawdę i nasza skuteczność. Polecam wszystkim którzy chcą poznać siebie i cieszyć się życiem. A ogromna ich skuteczność świadczy, że są prawdziwi w tym wszystkim co robią. Polecam!

Katarzyna Miklas

★★★★★

Jestem uczestnikiem kursu trenerskiego i to jest najlepsza decyzja w ostatnim czasie. Zmiana perspektywy na wiele aspektów w moim życiu już wprowadziła więcej spokoju i radości. Piękna przygoda i piękni ludzie, która się jeszcze nie skończyła. Dziękuję Magdzie, Ewie i uczestnikom kursu.

Ewa Ciepielowska

Chcę bardzo serdecznie podziękować Pani Magdalenie Czaja, która prowadziła nasz listopadowy kurs na Trenera Radykalnego Wybaczania. Nie ma takich słów by opisać wdzięczność płynącą z serca za wiedze przekazaną nam-nowym Trenerom RW. Procesy, których każdy z nas doświadczał na płaszczyźnie duchowego wybaczania, wychodzenia z roli ofiary i postrzegania naszych trudnych doświadczeń z innej, nowej perspektywy było piękną podróżą a także uzdrawianiem naszych pięknych i doskonałych dusz. Ten kurs uważam za najlepszą inwestycje dla mnie samej. W mojej opinii każdy z nas powinien przejść kurs RW by móc w pełni cieszyć się życiem i świadomie doświadczać wszystkiego co przydarza się dla nas i jest największym darem. Dziękuje jeszcze raz.

Agnieszka Xypolita

★★★★★

Słuchać świetnego podkastu i pragnąć czegoś więcej niż masz, to nie to samo, co zanurzyć się w pracy z trenerem RW i doświadczyć na sobie narzędzi, które pomagają zobaczyć przeszłość z innej perspektywy, a także pełną mocy teraźniejszość. Mnóstwo momentów “aha”, wzruszeń, transformacji, pokoju, spokoju i miłości.

Mnie ubyło kilka worów kamieni z pleców i 20 lat. Coś niesamowicie dobrego. Dziękuję i polecam.

Ewa CC

★★★★★

Serdecznie polecam zarówno kurs trenera Radykalnego Wybaczania jak również warsztat jak uwolnić się od blokujących przekonań! W trakcie zajęć jest przeprowadzanych bardzo dużo ćwiczeń praktycznych, co jest zdecydowanie dużym plusem 🙂

Justyna Rudawska

★★★★★

Od 7 lat pracuję z Radykalnym Wybaczaniem przychodząc na kurs dla Trenera Radykalnego Wybaczania myślałam, że będzie to świetna okazja, abym mogła oficjalnie pracować z grą Satori. Jednak materiały i wiedza którą zdobyłam na kursie przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Kurs był bardzo intensywny, ponieważ wakacyjny i każdego dnia mieliśmy pracę do zrobienia, ale wiedza którą otrzymałam na kursie spowodowało, że jeszcze bardziej zrozumiałam znaczenie metody Colina Tippinga, a dodatkowo nauczyłam się prawidłowego wypełniania arkusza Radykalnego Wybaczania, co jeszcze bardziej pogłębiło moją pracę tą metodą.

Patrycja Mazur

★★★★★

Do czynienia z Radykalnym Wybaczaniem miałam około 2 lat temu. W kilka chwil zmieniło się moje postrzeganie sytuacji, życie przestało boleć. Potem o nim zapomniałam, żeby znów powrócić gdy problemy się nawarstwiły. To nie jest metoda na chwilę, ale na zawsze, a kurs w Instytucie – bogatym doświadczeniem i miejscem gdzie doświadczasz swojego życia w pigułce, a historie zaplatają koło. Tylko tym razem wychodzisz bez szwanku.

Elżbieta

★★★★★

I am very happy that I participated in RF course with Magda and Ewa. It was a very eye opening and wonderful experience that I will never forget. Very recommended.

Monika Kowalska

ZOBACZ WIĘCEJ OPINII

Zapisz się na wydarzenie