Zobacz co o Nas mówią

★★★★★

RW STOSUJĘ NA CO DZIEŃ!

Po wysłuchaniu kilku podcastów zdecydowałam się na sesję online u Magdy, później Gra Satori a ostatnio Kurs Certyfikowanego Trenera Radykalnego Wybaczania. Trudno mi opisać ile pozytywnych zmian dokonało się w moim życiu w zaledwie kilka miesięcy. Oczywiście mam zamiar na dalsze odkrywanie narzędzi jakimi dysponuje Instytut Metody Tippinga i jego trenerzy oraz stosowanie tej filozofii w życiu codziennym.

Serdecznie wszystkim polecam 🙂

Brenda Sparrow

★★★★★

CZUJĘ SIĘ W PEŁNI PRZYGOTOWANA

Uczestnictwo w kursie na Trenera Radykalnego Wybaczania to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Znając już wcześniej Radykalne Wybaczanie, wiedziałam, że kurs będzie dla mnie cudownym doświadczeniem, które wesprze mój rozwój i przygotuje mnie do pracy z osobami w trudnej życiowej sytuacji, ale to, co zadziało się w trakcie, przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Najlepsza inwestycja w siebie. Polecam z całego serca.

Barbara Sałaj

★★★★★

UWAŻNY PROWADZĄCY

“Czujność ważki” Magdaleny dawała uczucie ważności i zaopiekowania na przestrzeni całego kursu.

Mariusz Kuszaj

★★★★★

WYKORZYSTAŁAM SWÓJ POTENCJAŁ

Korzystałam już z bardzo wielu kursów rozwojowych, ale zdecydowanie najlepsze organizuje Instytut Metody Tippinga. Doskonała komunikacja z obsługą Instytutu, ale przede wszystkim 100% profesjonalna prowadząca Magda Czaja, która dba i w pełni wyposaża w najlepsze narzędzia każdego uczestnika. To nie są kursy, w których jest sucha teoria i tylko się słucha. Magda angażuje w cały proces rozwojowy i czuwa, aby każdy wykorzystał swój potencjał oraz nauczył się praktycznych umiejętności. Polecam z serca

Dominika Poblocka

★★★★★

PEŁNE PRZYGOTOWANIE DO PRACY

Bardzo profesjonalnie prowadzony kurs na Certyfikowanego Trenera Radykalnego Wybaczania. Dobrze przygotowujący do pracy. Dziękuję.

Grażyna Ziałacka

★★★★★

PRZEŁOM, ZMIANA, DZIAŁANIE

Praca podczas kursu Radykalnego Wybaczania prowadzonego przez Magdę i Ewę z Instytutu Metody Tippinga była dla mnie przełomowa. Dała mi możliwość dostrzeżenia wielu sytuacji, które blokowały moje działania, a których w ogóle nie podejrzewałam, że mogą mieć znaczenie, przepracowanie ich podczas kursu zaowocowało wieloma od razu dostrzegalnymi zmianami. Długoletnie doświadczenie, którymi dzieliły się trenerki, konkretna wiedza teoretyczna i doskonałe praktyczne przykłady wykorzystania narzędzi RW dały mi poczucie szczegółowego poznania tej metody pracy oraz gotowości do pracy z klientami.

Magdalena Knapik

★★★★★

ODZYSKANE SPOKOJNE ŻYCIE

Kiedy zobaczyłam nagranie Magdy, w którym opowiada o Radykalnym Wybaczaniu, wiedziałam, że muszę się znaleźć na kursie. To były bardzo dobrze wydane pieniądze 🙂 Ogrom wiedzy i narzędzi do pracy z klientami, które są niezwykle pomocne w jego drodze do samodoskonalenia się, odzyskiwania zdrowia i szczęśliwego życia. Jestem w tym procesie nieustannie od 3 lat. Kurs dał mi nowe spojrzenie na sytuacje wydarzające się w moim życiu i nauczyłam się wybaczać sobie, co jest bardzo uwalniające. Jeśli jesteś otwarty na zmianę, która ma Ci przynieść cuda w Twoim życiu, to jesteś we właściwym miejscu.

Beata Urbańczyk

★★★★★

OTRZYMAŁAM WIĘCEJ NIŻ OCZEKIWAŁAM

(…) Otrzymałam na nim, więcej niż mogłam oczekiwać.

Od początku moja dusza wolała mnie do tego i ani przez moment się nie zawahałam by wziąć udział w kursie.

Już podczas kursu przechodziłam ogromne transformacje. Pracując wcześniej w terapii nigdy nie odkryłam tak wielu nieświadomych przekonań, jak podczas tego kursu.

Praca jako Trener Radykalnego Wybaczenia jest dla mnie spełnieniem marzeń. Czuję jak moja dusza raduje się, gdyż wkroczyłam na tą ścieżkę.

Prowadzenie klienta uważam za wyróżnienie, za cudowną pracę, która służy odkrywaniu miłości i wolności. To jak dotyk duszy, który uzdrawia w najpiękniejszy sposób, jaki jest w stanie wyobrazić sobie umysł ludzki.

Cudowne osoby, z którymi przeprowadziłam sesje, klienci inni trenerzy zabrali mnie w przestrzeń mojego serca, do której nie miałam wcześniej dostępu. To jak zdobyć szczyt, którego się nie planowało.

Moje serce raduje się i czuje przepływ energii z każdym odkryciem klienta i z każdą odkrytą raną.

Justyna Marczak

★★★★★

POLECAM EBOOK

Z całego serca polecam e-book ,,9 warunków obfitości” 😊Nietrudno w dzisiejszych czasach stanąć w niemocy i bezradności. E-book daje możliwość zobaczyć co nas ciągnie w dół. 9 ważnych kwestii by złapać nową perspektywę oraz zadziwiający zestaw pytań, który pozwala zrozumieć nie gdzie są nasze pieniądze, ale czym ta nasza obfitość jest. A także jakie historie z naszego życia powracają w tym ciężkim momencie do nas by zostać uwolnione. Zrobiłam 1,5 miesiąca temu i odkryłam rzeczy, o których bym nie pomyślała w tych kwestiach. Zdecydowanie zmieniła się moja perspektywa. Jest to proces nie natychmiastowy, ale dzieją się zadziwiające rzeczy 😊

Magda Wójcik

★★★★★

DZIEJĄ SIĘ CUDA!

Madziu dzieją się cuda !!!! Mój przyjaciel chce mi pozostałą kwotę dać na Kurs Trenera – sam wyszedł z propozycją, bo często ode mnie słyszał jak bardzo jestem zachwycona Radykalnym 🙂 I pamiętam jak pytałam Ciebie na grze Satori : co jeśli nie uzbieram całości do lipca … odpowiedziałaś, że uzbieram 🙂 🙂 Po prostu radykalne już działa!

H

★★★★★

Odkrycie za odkryciem!

Na kursie Radykalnego Wybaczania dzieje się magia, nikt i nic nie jest tam przypadkowe. Szefowa Instytutu dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem, a Uczestnicy dostają nie tylko wiedzę jak samemu prowadzić sesje ale także sami przechodzą głębokie procesy, odkrywają zakamarki swojej podświadomości i uwalniają, oczyszczają to co na daną chwilę było potrzebne. Śmiech i płacz przeplatają się. Atmosfera zaufania między Kursantami i poczucie bezpieczeństwa są tak oczywiste, że Każdy ma odwagę podzielić się tym czego nigdy w życiu jeszcze nie powiedział, a jaka po tym jest ulga… na każdy dzień szkolenia czekałam z niecierpliwością, co tym razem odkryję, co teraz uwolnię, co wyrzuci moje gardło, o czym będzie mówić Magdalena, czym podziela się inne Osoby… to po prostu trzeba przeżyć… Życzę każdemu takiego doświadczenia i dziękuje.

Karolina Majewska

★★★★★

DOSKONAŁA INWESTYCJA, NOWA PERSPEKTYWA

Pełen profesjonalizm w prowadzeniu 30-sto osobowej grupy trenerów Radykalnego Wybaczenia wg. Colina Tippinga zaprezentowała Magdalena Czają. Ewa Turek również pokazała nam swój kunszt w prowadzeniu zajęć z grupą przyszłych trenerów RW. Przy takich wzorcach duchowego treningu, jaki reprezentują obie Panie, uważam moją inwestycję w kurs za trafioną. Dzięki Magdalenie i Ewie będę mogła nie tylko pomóc sobie, ale także innym ludziom pokochać siebie. Pozbycie się winy i wstydu oraz nabycie miłości do siebie otwiera nam drzwi do innej perspektywy patrzenia na siebie, jak na cud. Wyjście z roli ofiary i nauczenie się patrzenia na życie, jak na lekcję daje nam możliwość wejścia na nowy poziom świadomości. Obie Panie otworzyły mi nową możliwość spojrzenia na moich „oprawców” transformując ich bycie w moim życiu w nauczycieli. Dzięki kursowi nauczyłam się uwalniać kontrakty na jakie umówiłam się wchodząc w doświadczenia obecnej reinkarnacji. Bardzo ciekawy proces przemiany – to doświadczenie odmieni także Twój świat, jeśli odważysz się i pójdziesz na kurs Trenera RW.

Kinga Dumna

★★★★★

RW – MOJA ŚCIEŻKA ROZWOJU

Kiedy zobaczyłam nagranie Magdy, w którym opowiada o Radykalnym Wybaczaniu, wiedziałam, że muszę się znaleźć na kursie. To były bardzo dobrze wydane pieniądze. Ogrom wiedzy i narzędzi do pracy z klientami, które są niezwykle pomocne w jego drodze do samodoskonalenia się, odzyskiwania zdrowia i szczęśliwego życia. Jestem w tym procesie nieustannie od 3 lat. Kurs dał mi nowe spojrzenie na sytuacje wydarzające się w moim życiu i nauczyłam się wybaczać sobie, co jest bardzo uwalniające. Jeśli jesteś otwarty na zmianę, która ma Ci przynieść cuda w Twoim życiu, to jesteś we właściwym miejscu.

Beata Urbańczyk

★★★★★

WIĘCEJ NIŻ ,,CERTYFIKAT”

Kursy oferowane przez Instytut to najwyższa jakość pracy. Profesjonalizm połączony z otwartością do człowieka i zrozumieniem trudności historii ludzi, którzy uczestniczą w kursach. Najlepsza forma “terapii” jakiej doświadczyłam w życiu. Kursy w Instytucie to coś więcej niż Certyfikat <3

Anna Krzynowek

★★★★★

KURS RW – WIEDZA + UMIEJĘTNOŚCI

Jestem bardzo wdzięczna, że mogłam brać udział w kursie Trenera Radykalnego Wybaczania. Zdobyłam dużo wiedzy i umiejętności. Magdalena Czaja w doskonały sposób przekazuje wiedzę. Polecam serdecznie.

Dorota Fik

★★★★★

W KOŃCU MOGĘ IŚĆ DALEJ..

Cudowna metoda, cudowna przestrzeń i cudowna Magdalena Czaja. Magda wie, gdzie trzeba podrążyć by dojść do sedna tematu, co należy uzdrowić by pójść dalej w życie z radością i wdzięcznością. Robi to zawsze z miłością, chce wydobyć z osoby to co jest dla niej najlepsze. Bardzo się cieszę, że los nas połączył. Każde szkolenie z Magdą to perełka 🙂 a wiem coś o tym, ponieważ ukończyłam kilka z nich. Dziękuję Magda, że jesteś 🙂

Aneta Michalak

★★★★★

POZNAŁAM SKUTECZNĄ PRAWDĘ, POZNAŁAM SIEBIE SAMĄ

Podobno skuteczność jest miarą prawdy. Jeśli człowiek nie jest skuteczny to znaczy, że prawda którą się posługuje jest nieaktualna -i warto ją zmienić. Myślę, że Magdalena Czaja i Instytut Metody Tippinga to najlepsze miejsce. które pozwoli nam odkryć nasza prawdę i nasza skuteczność. Polecam wszystkim którzy chcą poznać siebie i cieszyć się życiem. A ogromna ich skuteczność świadczy, że są prawdziwi w tym wszystkim co robią. Polecam!

Katarzyna Miklas

★★★★★

WSZYSTKO CZEGO DOTĄD SZUKAŁAM…

Kochani, mogę już oficjalnie ogłosić – jestem trenerką Radykalnego Wybaczania – metody, która od początku mi się bardzo spodobała, a w której teraz jestem wręcz zakochana, widząc, jak skuteczna, mocna i transformująca ona jest. Wciąz fascynuje mnie, że zawiera ona wszystkie elementy, które wcześniej pojedynczo odnajdywałam w różnych metodach i aby domknąć pewne procesy czy tematy w sobie, musiałam je sklejać do kupy, korzystając jednocześnie z wielu metod i narzędzi. Teraz mam to wszystko w jednym
miejscu!!

Za mną ponad 100 godzin spędzonych na szkoleniach, sesjach praktykanckich i zadaniach egzaminacyjnych. Ogrom nauki, wiedzy, odkryć i olśnień – również podczas sesji, gdy byłam prowadzona przez innych trenerów.

Dziękuję Instytut Metody Tippinga – Radykalne Wybaczanie

Renata Struzik

★★★★★

ODBLOKOWAŁEM ENERGIĘ ŻYCIOWĄ

Wszyscy przechodzimy różne sytuacje w życiu od samych narodzin do dnia dzisiejszego. To co przeżywamy zostawia małe lub duże piętno na nas samych. Dziękuję, że na mojej drodze spotkałem Magdalenę Czaja, dzięki której mogłem jeszcze raz spojrzeć na moją własną przeszłość, lecz z innej perspektywy. Blokowana energia życiowa może teraz być spożytkowana w inny bardziej otwarty sposób. Polecam przejście przez ścieżkę Radykalnego Wybaczenia, uważam że każdy tego potrzebuje.

Bartłomiej Polkowski

★★★★★

PROFESJONALNIE, OD SERCA

Gorąco polecam. Profesjonalnie, rzeczowo, fachowo i skutecznie… Praca z klientem, z ogromną dozą empatii, serca, ale i szczerości.

Katarzyna Bała

★★★★★

TO MIEJSCE TO DOBRO!

To miejsce sieje dobro! Polecam Instytut i metodę.

Justyna Woźniak

★★★★★

Cudowna metoda, która czyni cuda.

Polecam Instytut Metody Tippinga Radykalne Wybaczanie. Doskonałe przygotowanie trenerskie, ogromną wiedza i cudowna metoda która działa i czyni cuda w nas i wokół nas.

Beata Zofia Wojnarowska

★★★★★

Rewelacja, która czyni rewolucję.

Właśnie zakończyłam kurs trenerski Radykalnego Wybaczania. Poszłam tam oczekując odpowiedzi na własne pytania. Uzyskałam je i wiele wiele innych, które mocno wpłynęły na moje postrzeganie świata, życia i ludzi. Kurs to rewelacja, która czyni rewolucję… ale taką po której chce się żyć lepiej 🙂 Przy tym masa wspaniałych ludzi i duuuużo wiedzy oraz praktyki. Magda …to wspaniały i oddany nauczyciel, czasami surowy i wyciskający ostatnie poty…ale przecież o to chodzi w praktycznej nauce tej cudownej metody.

AnnaWaw Zielony Suwak

★★★★★

PRZYGODA I ZMIANA ŻYCIA

Jestem uczestnikiem kursu trenerskiego i to jest najlepsza decyzja w ostatnim czasie. Zmiana perspektywy na wiele aspektów w moim życiu już wprowadziła więcej spokoju i radości. Piękna przygoda i piękni ludzie, która się jeszcze nie skończyła. Dziękuję Magdzie, Ewie i uczestnikom kursu.

Ewa Ciepielowska

★★★★★

WYSZŁAM ZE ŚWIATA OFIAR!

Chcę bardzo serdecznie podziękować Pani Magdalenie Czaja, która prowadziła nasz listopadowy kurs na Trenera Radykalnego Wybaczania. Nie ma takich słów by opisać wdzięczność płynącą z serca za wiedze przekazaną nam-nowym Trenerom RW. Procesy, których każdy z nas doświadczał na płaszczyźnie duchowego wybaczania, wychodzenia z roli ofiary i postrzegania naszych trudnych doświadczeń z innej, nowej perspektywy było piękną podróżą a także uzdrawianiem naszych pięknych i doskonałych dusz. Ten kurs uważam za najlepszą inwestycje dla mnie samej. W mojej opinii każdy z nas powinien przejść kurs RW by móc w pełni cieszyć się życiem i świadomie doświadczać wszystkiego co przydarza się dla nas i jest największym darem. Dziękuje jeszcze raz.

Agnieszka Xypolita

★★★★★

PEŁNA TRANSFORMACJA I ULGA

Słuchać świetnego podkastu i pragnąć czegoś więcej niż masz, to nie to samo, co zanurzyć się w pracy z trenerem RW i doświadczyć na sobie narzędzi, które pomagają zobaczyć przeszłość z innej perspektywy, a także pełną mocy teraźniejszość. Mnóstwo momentów “aha”, wzruszeń, transformacji, pokoju, spokoju i miłości.

Mnie ubyło kilka worów kamieni z pleców i 20 lat. Coś niesamowicie dobrego. Dziękuję i polecam.

Ewa CC

★★★★★

PRAKTYKA TO KLUCZ

Serdecznie polecam zarówno kurs trenera Radykalnego Wybaczania jak również warsztat jak uwolnić się od blokujących przekonań! W trakcie zajęć jest przeprowadzanych bardzo dużo ćwiczeń praktycznych, co jest zdecydowanie dużym plusem 🙂

Justyna Rudawska

★★★★★

KURS PRZERÓSŁ MOJE OCZEKIWNIA!

Od 7 lat pracuję z Radykalnym Wybaczaniem przychodząc na kurs dla Trenera Radykalnego Wybaczania myślałam, że będzie to świetna okazja, abym mogła oficjalnie pracować z grą Satori. Jednak materiały i wiedza którą zdobyłam na kursie przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Kurs był bardzo intensywny, ponieważ wakacyjny i każdego dnia mieliśmy pracę do zrobienia, ale wiedza którą otrzymałam na kursie spowodowało, że jeszcze bardziej zrozumiałam znaczenie metody Colina Tippinga, a dodatkowo nauczyłam się prawidłowego wypełniania arkusza Radykalnego Wybaczania, co jeszcze bardziej pogłębiło moją pracę tą metodą.

Patrycja Mazur

★★★★★

BÓL USTAŁ

Do czynienia z Radykalnym Wybaczaniem miałam około 2 lat temu. W kilka chwil zmieniło się moje postrzeganie sytuacji, życie przestało boleć. Potem o nim zapomniałam, żeby znów powrócić gdy problemy się nawarstwiły. To nie jest metoda na chwilę, ale na zawsze, a kurs w Instytucie – bogatym doświadczeniem i miejscem gdzie doświadczasz swojego życia w pigułce, a historie zaplatają koło. Tylko tym razem wychodzisz bez szwanku.

Elżbieta

★★★★★

RW WILL STAY WITH ME

I am very happy that I participated in RF course with Magda and Ewa. It was a very eye opening and wonderful experience that I will never forget. Very recommended.

Monika Kowalska

★★★★★

TO MIEJSCE TO DAR

To miejsce to DAR. EBook: „Jak pożegnać ból straty” – pomógł mi przejść bardzo trudny czas w moim życiu po stracie bliskiej osoby. To zrozumienie przyniosło mi wolność, pomogło zrozumieć- niezrozumiałe.

Aneta Koprowska

★★★★★

URZEKAJĄCE NARZĘDZIA – ZMIANA ŻYCIA

Serdecznie polecam pracę z Magdaleną i jej trenerami. Narzędzia Radykalnego Wybaczania skutecznie i Radykalnie odmieniły moje życie, pomogły spojrzeć na daną sytuację z innej perspektywy. Pomogły odnaleźć swoją wartość i pewność siebie. Narzędzie tak urzekające, że warto się nim dzielić i rozpowszechniać, by pomóc jak największej liczbie ludzi na ziemi.

Agnieszka S

★★★★★

RW ZE MNĄ REZONUJE!

Wysłuchałam kilku podcastów, trochę poczytałam i widzę, że metoda radykalnego wybaczania cudownie ze mną rezonuje. Dziękuję i pozdrawiam!

Lidia Sosnowska

★★★★★

DZIĘKI PRACY Z MAGDĄ POZNAŁAM SIEBIE

Wszystko zaczęło się od przypadkowo wysłuchanego podcastu Instytutu Metody Tippinga na yt. Potem była książka C.Tippinga RW, aż w końcu trafiłam na lovefiting i sesję z Magdą. To był cudownie wykorzystany czas. Sesję to proces, który trwa jeszcze po zakończeniu. Praca z Magdą pozwoliła mi lepiej poznać siebie i zrozumieć emocje i uczucia jakie towarzyszą mi w konkretnych sytuacjach… Jeśli jesteś otwarty na zmianę i chcesz tworzyć piękne relacje to dobrze trafiłeś. Ja polecam bardzo. Dziękuję i pozdrawiam ❤

Edyta Seweryn

★★★★★

Światełko wyznaczające kierunek drogi

Everything happens for a reason.
Wprowadzenie do Radykalnego Wybaczania – to bardzo dobry wybór. Najwyższa prawda. Światełko wyznaczające kierunek drogi do poznania siebie, głębokiego oddechu. Bardzo polecam spotkanie z wyjątkową prowadzącą Magdaleną Czają.
Bądźmy w kontakcie.
Z serca dziękuję.

Joanna Frydrychowicz

★★★★★

Nie musisz mi wierzyć – wystarczy, że się na to otworzysz.

Można by pisać godzinami i nie starczyłoby na to miejsca. Aby dostrzec niesamowitą moc radykalnego wybaczania, trzeba po prostu przeżyć to we własnej głowie. Wspaniała prowadząca, piękne procesy, niesamowici ludzie, którzy nie osądzają i widzą w każdym piękną duszę. A najlepsze, że nie musisz mi wierzyć – wystarczy, że się na to otworzysz. Polecam każdemu.

Pavel Vozniak

ZOBACZ WIĘCEJ OPINII

Zapisz się na wydarzenie