SPÓJRZ NA ŻYCIE Z LOTU PTAKA

▶️ Zmiana spojrzenia (perspektywy) na wydarzenia, które wywołują w nas ból, leży u podstaw Metody Tippinga. Bo przecież gdybyśmy mogli spojrzeć na nasze życie z lotu ptaka, to zobaczylibyśmy ile wydarzeń – w tym tych, które wydawały nam się końcem świata – ostatecznie prowadziło do czegoś dobrego. A nawet jeśli z perspektywy czasu dalej nie widzimy tego jako zwycięstwa – to zawsze możemy zobaczyć tam lekcje, naukę, wiedzę lub cenne doświadczenie.

▶️ Ładnie ujął to Neal Donald Walsch:
“Powinnaś wiedzieć, że cykle życia się nie kończą i zawsze Ci służą, ponieważ życie służy samo sobie.
Kiedy wydaje Ci się, że coś się od Ciebie odwraca, idzie w przeciwnym kierunku, zamyka drzwi i możliwości, pamiętaj, że wszystko jest cykliczne – łącznie z życiem.
To czego doświadczasz jest tymczasowe – niezależnie od tego czy jest „dobre” czy „złe”. Przestań nazywać to tak czy inaczej i po prostu ZAAKCEPTUJ TO CO SIĘ DZIEJE TERAZ.
W ten sposób przejdziesz przez to łagodniej.
A pewnego dnia nazwiesz to wszystko „DOBRYM”.”

▶️ Narzędzia, które oferuje Radykalne Wybaczanie pomagają właśnie w takim łagodniejszym przechodzeniu przez życie i szybszym dotarciu do momentu w którym zobaczymy to “dobro” za KAŻDYM wydarzeniem w naszym życiu. ✅Podstawowe narzędzia dostępne są w książce “Radykalne Wybaczanie”, ale część dostępna jest tylko u Certyfikowanych Trenerów, gdyż wymaga drugiej prowadzącej osoby. Książka jednakże jest podstawą do zrozumienia samej metody i jej filozofii. Niejednokrotnie to ona sama potrafi zmienić życie czytającego…

Wyślij komentarz

Zapisz się na wydarzenie