Poznaj nas

Magdalena Czaja – mentorka oraz certyfikowana life coach, ale także przedsiębiorczyni, która prowadziła jedną z najliczniej nagradzanych polskich agencji marketingowych San Markos. Trenerka rozwoju osobistego, wykładowczyni. Autorka publikacji w pismach rozwoju osobistego. Twórczyni metody Lovefiting™ dedykowanej znajdowaniu, budowaniu i poprawianiu relacji. Od ponad 10 lat współprowadząca jedyną autoryzowaną w Polsce filię Instytutu Metody Tippinga, a od 2018 roku jej Dyrektorka. Jedna z niewielu w Polsce osób prowadzących warsztaty metodą Byron Katie.

Od ponad 20 lat łączy biznes i rozwój osobisty, a jej historia zainspirowała wiele osób do pozytywnych zmian w swoim życiu.
MOJA HISTORIA »

Umieszczana w rankingach najbardziej wpływowych kobiet w polskiej reklamie. Wiceprzewodnicząca Prezydium Komisji Etyki Reklamy w Polsce, członek Zarządu SAR.
Jest motto to: „Odwaga to nie brak lęku. Odwaga to działanie mimo strachu. Wszystko czego potrzebujesz to jedna decyzja. Bój się…i działaj!” Jej pasją jest pomaganie innym w tworzeniu i utrzymywaniu szczęśliwych relacji, a jej celem jest propagowanie zdrowej miłości do siebie i tego naucza na wszystkich płaszczyznach rozwoju.


Ewa Turek – trenerka, coach, mentor. Od lat doradza w świecie biznesu wspierając w rozwoju osobistym i zawodowym. Pracuje z zarządami, managerami, uczelniami, startupami. Pomaga w skutecznej komunikacji na scenie, w pracy, w życiu.

Od ponad 10 lat związana z międzynarodową organizacją edukacyjną Toastmasters International gdzie uzyskała najwyższy tytuł – Distinguished Toastmasters i tytuł Wicemistrzyni Polski w mowach inspiracyjnych. 

W 2013 roku wystąpiła na scenie TEDxWarsawWomen. Od tego momentu pracuje pro bono jako kurator i mentor konferencji TEDx i TEDxKids. 

Łączy biznes z rozwojem duchowym. Odbyła liczne szkolenia m.in. u Dolores  Cannon (QHHT), Brandon Bays (The Journey). Zdobywała certyfikaty z metod Silvy, Reiki, Dwupunktu, hipnozy, NLP, mediacji.
Dwukrotnie odbyła kurs w Instytucie Colina Tippinga (2009 i 2019 rok). Aktualnie wspiera Instytut swoim doświadczeniem.
Jej motto: Komunikacja to realny wpływ. Komunikacja ze sobą bardzo ułatwia komunikację ze światem.

Zapisz się na wydarzenie