fbpx

KAŻDY JEST NA SWOJEJ ŚCIEŻCE DUCHOWEJ

„Każdy jest dokładnie tam, gdzie powinien być. Nikt nie pozostaje w tyle w duchowej podróży. Nikt nie jest mniej duchowy niż ktoś inny. Każdy jest na swojej własnej ścieżce duchowej, a dusza każdego człowieka wie dokładnie, co jest dla niej odpowiednie w tej chwili.

Nie ma błędów.

Twoim zadaniem jest dbanie O SIEBIE i robienie tego, co musisz zrobić.

Tak więc moją strategią jest tylko kiwanie głową, gdy ludzie mówią o złych rzeczach na świecie, narzekają na polityków, obwiniają małżonków za swoje problemy itp. Po co ich denerwować? Po cichu wspieram ich w odczuwaniu wszystkich uczuć, ponieważ o to właśnie chodzi w tym doświadczeniu (odczuciu separacji od innych jako przeżycia emocjonalnego) – i staram się kochać ich takimi, jakimi są.”

Colin C. Tipping

Ale jak to: wszyscy są doskonali tacy jacy są? W Polsce też? ;-))

A my tak właśnie myślimy. Każdy idzie swoją ścieżką i żadna nie jest lepsza od drugiej. Być może oburzy to wiele osób na ścieżce duchowej, bo przecież…my jesteśmy bardziej świadomi!

Może tak, może nie.

A może osoby na ścieżce rozwoju z jakiegoś powodu potrzebują tych których na niej nie ma???

To, że wszystko jest doskonałe jest jednym z podstawowych założeń RW i tylko przez taką soczewkę np. trener Metody Tippinga powinien patrzeć na swojego klienta. Do takiego wniosku prowadzą także wszystkie narzędzia RW. Ale…całe piękno tej metody jest w tym, że NAWET NIE TRZEBA W TO WIERZYĆ. WYSTARCZY OTWORZYĆ SIĘ NA TAKĄ MOŻLIWOŚĆ! I wtedy właśnie mogą zadziać się cuda 🥰

2 komentarze

Wyślij komentarz

Zapisz się na wydarzenie